دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
کد خبر: ۴۰۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
بازیکن اسبق تیم استقلال گفت: استقلال باید خودش را با غیبت احتمالی دیاباته وفق بدهد.
تیتر20- علیرضا نیکبخت واحدی درباره دربی روز جمعه پرسپولیس و استقلال، اظهار داشت:ما در یکی، دو سال اخیر دربی‌های خوبی را دیدیم و بازی‌های اخیر دو تیم در لیگ برتر هم از کیفیت بالایی برخوردار بوده است.

علیرضا نیکبخت واحدی افزود:عملکرد دو تیم در لیگ برتر این نوید را می‌دهد که دربی ۹۲، یک بازی جذاب، تماشاگرپسند و پُر گل خواهیم بود. البته در دربی معمولاً تک موقعیت‌ها نتیجه بازی را مشخص می‌کند، اما در کل امیدوارم دو تیم هم بازی زیبایی را به نمایش بگذارند.

بازیکن پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال با اشاره به حضور یحیی گل‌محمدی و فرهاد مجیدی در کادر فنی دو تیم، خاطرنشان کرد:از اینکه سنت‌شکنی شده و دو مربی که جوان و تقریباً هم نسل ما بودند، روی کار آمده‌اند خوشحالم. به هر حال حضور این دو سرمربی در پرسپولیس و استقلال، قطعاً بازی را جذاب‌تر هم خواهد کرد.

نیکبخت ضمن ابراز امیدواری برای پیروزی استقلال در دربی ۹۱، گفت:امیدوارم استقلال برنده بازی باشد، چون کاملاً به این برد نیاز دارد.

وی راجع‌به غیبت شیخ دیاباته در دربی به خاطر مصدومیت، گفت:چون فعلاً نرسیدن دیاباته به این بازی قطعی نشده، نمی‌توان راجع‌به آن صحبت کرد. با این حال استقلال باید خودش را با این قضیه وفق بدهد./میزان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: