جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶
کد خبر: ۴۰۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
بزرگترین رستوران و فست فود کمپانی «مک دونالد» به وسعت ۱۵ هزار فوت مربع در شهر شانگهای چین گشایش یافته است که این کمپانی برای نخستین‌بار چنین اقدامی در خارج از ایالات متحده آمریکا انجام داده است.
تیتر20- این رستوران بزرگترین «مک دونالد» در سطح جهان به‌شمار می‌رود که می‌تواند تعداد قابل توجهی از مشتریان را گردهم آورد. کمپانی «مک دونالد» با سابقه بالای خود توانسته مشتریان بیشماری را به‌سوی خود جذب کند و به‌دلیل ارایه خدمات متفاوت و منحصر به‌فرد خود موفقیت‌های چشمگیری در حوزه مشتری‌مداری به‌دست آورده است.

در روز نخست راه‌اندازی بزرگترین «مک دونالد» جهان مراسم افتتاحیه رسمی و بزرگی در فروشگاه شانگهای برگزار شد و جمع کثیری از هنرمندان، کارشناسان و مشتریان خاص «مک دونالد» در آن حضور بهم رساندند.

همچنین در روز ابتدایی افتتاح این فروشگاه، انواع غذاهای گرم و سرد این برند جهانی به‌صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار گرفت و از آن پس از منوهای جدید «مک دونالد» رونمایی شد. وجود دستگاه‌های خاص و تخصصی و حضور متخصصان این حوزه در بزرگترین «مک‌دونالد» جهان موجب شده تا همگان انتظار ارایه بهترین خدمات و مواد غذایی را در این فروشگاه داشته باشند.

البته باید یادآور شد که «مک دونالد» به دلیل جمعیت بالای چین و جذب مشتریان خاص در این کشور، تصمیم به گشایش بزرگترین فروشگاه خود در شهر شانگهای گرفت./اقتصاد سبز آنلاین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: