دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
کد خبر: ۴۰۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
این احتمال وجود دارد که فرناندو دخسوس به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد.
تیتر20- گفته می شود دخسوس استقلالی می شود استقلال در دربی عملکرد خوبی داشت، اما به هر حال بازی به تساوی کشیده شد و در دقایقی که کسی فکرش را نمی‌کرد، اشتباهات سریالی مدافعان استقلال، برای پرسپولیس یک فرصت ایده‌آل ساخت تا بشار رسن، کار را تمام کند.

اشتباه عجیب سیدحسین حسینی در دفع آن توپ هم به کمک سرخپوشان آمد تا راحت‌تر به گل دوم برسند. البته در طول این فصل، حسینی گل‌های عجیبی دریافت کرده و کار را به جایی رسانده که این سوال پرسیده شود: آیا استقلال دروازه‌بان جدید می‌خرد؟

بد نیست بدانید مجیدی در بدو ورود به استقلال در مورد دروازه‌بان‌ها، همه چیز را به بهزاد غلامپور سپرد. غلامپور هم به شدت از حسینی دفاع کرد و او را از بهترین سنگربان‌های ایران و آسیا دانست، اما حسینی به نظر بسیاری از کارشناسان، در بازی‌های بزرگ و حساس گلر شش‌دانگی نیست.

شایعه شده در این شرایط شاید اگر در یکی‌دو بازی دیگر، حسینی عملکرد مناسبی نداشته باشد، فرهاد مجیدی به دنبال جذب یک گلر آزاد برود؛ کسی مثل دخسوس که مشکلی برای عقد قرارداد با استقلال نداشته باشد و بتواند یک رقیب جدی برای درواز‌ه‌بان اول استقلال باشد./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: