سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
کد خبر: ۴۰۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
تیتر20 گزارش می دهد؛
سومین دوه مسابقات فوتسال جام تاپ از تاریخ ۱۱ بهمن اغاز شده و تا ۲۹ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
برگزاری سومین دوه مسابقات فوتسال جام تاپ، با هدف افزایش حفظ و نگهداشت مشتریان
تیتر20 - سومین دوه مسابقات فوتسال جام تاپ همزمان با دهه فجر از سوی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در حال برگزاری است. این مسابقات که از تاریخ ۱۱ بهمن اغاز شده و تا ۲۹ بهمن ماه ادامه خواهد داشت با حضور 24 تیم به صورت دوره‌ای در شش گروه چهار تیمی برگزار می‌شود و مراحل بعدی به صورت حذفی خواهد بود. دو تیم «خبرنگاران و عکاسان ورزشی (قلم ورزش)» و تیم «برنامه تلویزیونی فوتبال ۱۲۰» که عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده خود را هم در ترکیب دارد، به عنوان مهمان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
برگزاری سومین دوه مسابقات فوتسال جام تاپ، با هدف افزایش حفظ و نگهداشت مشتریان
مهندس امین مطیعی، معاون توسعه کسب و کار شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در حاشیه برگزاری مسابقه دوتیم فوتبال 120 و صندوق نوآوری و شکوفایی در خلال مسابقات جام فوتسال تاپ، در گفت و گو با خبرنگار تیتر20 در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات فوتسال که در شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تبدیل به سنتی شده و سابقه ای چندساله دارد، یکی از برنامه های استراتژیک شرکت در جهت حفظ و نگهداشت مشتریان است، بر همین اساس این یکی از پلن های ماست و فکر می کنیم این یکی از حداقل کارهایی است که از منظر موضوعات غیر مالی و مادی قابل انجام است و کمک به تعامل بیشتر ما و سایر سازمانهای ذینفع با یکدیگر خواهد بود.

مطیعی ادامه داد: از جمله در حاشیه این مسابقات گفت و گو و تعامل و تبادل نظری با مدیران سازمانهای مختلف در حال شکل گیری است و تلاش می کنیم فاصله ارتباطی بین شرکت و مشتری را از این طریق، هر چه بیشتر کاهش دهیم و شواهد و بازخوردها گویای نتایج موثر و استقبال مشتریان از این مسابقات و نتایج آن است.

معاون توسعه کسب و کار شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در تشریح جزئیات این مسابقات افزود: در حال حاضر 24تیم شامل مشتریان سازمانی تاپ و تعدادی از بانکهای طرف قرارداد و همکار شرکت در این مسابقات شرکت دارند و در حال حاضر مرحله گروهی این مسابقات در حال برگزاری است که در مرحله بعد به دوره حذفی خواهد رسید. 

مطیعی تاکید کرد: امسال نخستین سالی است که ما از بانکهای طرف قرارداد هم دعوت کرده ایم که در این مسابقات شرکت کنند و استقبال خوبی هم صورت گرفته است؛ همین جا باید تاکید کنم که ما در تجارت الکترونیک پارسیان این آمادگی را داریم و این وعده را به 24 بانکی که طرف قرارداد شرکت هستند می دهیم که مسابقاتی مختص خود شبکه بانکی برگزار کنیم که قطعا رقابت جالبی خواهد بود.

وی با تاکید بر این مطلب که با ایجاد این تنوع در فضای کاری، تجارت الکترونیک پارسیان به دنبال قدردانی و حفظ روابط موثر با بانک ها است، گفت: با توجه به اینکه تجارت الکترونیک پارسیان متولی کارتهای پیش پرداخت نقدی سازمانی نیز هست، علاوه بر بانکها، مشتریان سازمانی کارت نیز در این مسابقات هستند.

معاون توسعه کسب و کار شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در ادامه به برنامه های این شرکت به افزایش ضریب نفوذ و سهم بازار این شرکت در برهه پایانی سال اشاره کرده و تصریح کرد: استراتژی تاپ این است که برآیند تمام تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در طول سال برای توسعه بازار را در برهه پایانی سال به حفظ مشتریان موجود معطوف کنیم و در واقع تلاش ما برای رضایت بیشتر و نگهداشت هرچه بیشتر مشتریان در خانواده تجارت الکترونیک پارسیان خواهد بود، البته در کنار این بر اساس انتظار و معرفی از سوی بانکهای طرف قرارداد، مشتریانی که نیازمند سرویس و خدمات ویژه ای در این مقطع زمانی هستند نیز مورد توجه قرار می گیرند و سرویس های لازم را به آنها ارائه خواهیم داد.

مطیعی در پایان گفت: معتقدیم این مسابقات نیز می تواند تاثیر بسیار مثبتی در این زمینه داشته باشد، چون آمارها نیز تائید می کنند که همزمان با برگزاری این مسابقات ما شاهد دوره ای در بازار کسب و کاری هستیم که رونق بیشتری در بازار و صنعت پرداخت وجود دارد و برگزاری این مسابقات نیز مقدمه ای است بر حفظ و نگهداشت مشتریان در این برهه حساس در پایان سال که جزو اهداف و برنامه های مهم تجارت الکترونیک پارسیان نیز هست.
از تاریخ ۱۱ بهمن اغاز شده و تا ۲۹ بهمن ماه ادامه خواهد داشت

گفتنی است مسابقات فوتسال جام تاپ در تالار هندبال واقع در مجموعه ورزشی انقلاب در ساعات 9 تا 13 برگزار می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: