دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
کد خبر: ۴۰۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید از دیدار برابر الدحیل درس بگیریم و بازیکنان یاد بگیرند که دیگر آسیا جای اشتباهات بچگانه نیست، همه روی پرسپولیس به چهره یک مدعی نگاه می‌کنند و نباید این نگاه از بین برود.
تیتر20- «ناصر محمدخانی»  با اشاره به شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر الدحیل قطر در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا افزود:در چنین مسابقاتی دقایق ابتدایی خیلی مهم است اما متاسفانه بازیکنان ما در همان دقایق، بازی را به طور کامل به حریف تقدیم کردند و ۲ گل دریافت کردند.

وی افزود:به غیر از ۱۵ دقیقه ابتدایی، توپ و میدان در اختیار پرسپولیس بود اما حملات ما هدفمند نبود. برنامه دقیق و منظمی برای گلزنی نداشتیم. چندین و چند کرنر داشتیم اما همه آنها یک مدل و تکراری زده شد و حریف به طور کامل دست تیم را خوانده بود.

ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد:از طرفی مدافعان هم به حریف فضای زیادی می‌دادند. دیدیم که بازیکن حریف، توپ را گرفت و در محوطه جریمه مانور داد اما مدافعان ما روی هر ۲ گل ایستادند و به بازیکن حریف فضا دادند. در این سطح دیگر نباید این اشتباهات رخ دهد.

ملی‌پوش اسبق تیم ملی اضافه کرد:باید از این مسابقه درس بگیریم که دیگر چنین اشتباهاتی را انجام ندهیم چرا که آسیا جای این اشتباهات بچگانه نیست. همه روی پرسپولیس به چهره یک مدعی نگاه می‌کنند و نباید این نگاه از بین برود.

ناصر محمدخانی تاکید کرد:جای نگرانی نیست و دیدار با الدحیل نخستین بازی بود. به طور حتم باید کار کنیم تا در مسابقات بعدی نمایش خوبی داشته باشیم و با ارائه عملکردی خوب بتوانیم شانسمان را برای صعود به دور حذفی افزایش دهیم./ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: