دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
کد خبر: ۴۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استراماچونی استقلال را ساخت و سیستم او جواب داده بود. مجیدی باهوش است که دست به سیستم او نزده است.
تیتر20- هادی طباطبایی در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار حساس با الاهلی عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:سیستم استقلال همان سیستم استراماچونی است، اما به هر حال در ادامه مسابقات، شاهد تغییراتی در این سیستم خواهیم بود.

وی در ادامه در خصوص عملکرد فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال، تصریح کرد:مجیدی در تعطیلات نیم‌فصل به استقلال آمد و زمان زیادی برای اینکه تفکرات خود را جایگزین تاکتیک‌های استراماچونی کند، در اختیار نداشت. به علاوه اینکه اصلا منطقی هم نبود به این سیستم دست بزند، چون سیستم استراماچونی در استقلال جواب داده و دلیلی ندارد آن را خراب کند.

هادی طباطبایی پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون سیستم بازی آبی‌پوشان افزود:همیشه خراب کردن از ساختن آسان‌تر است، مجیدی دقیقا راه درست را رفت و همان سیستم استراماچونی را ادامه داد. موضوع این است که باید بدانیم قرار نیست در ادامه مسابقات هم این سیستم دقیقا اجرا شود، چون بستگی به نام و نشان حریفان و همین‌طور مصدومیت و محرومیت بازیکنان دارد و این مسائل، تغییرات جزئی در سیستم بازی استقلال به وجود می‌آورد.

هادی طباطبایی همچنین گفت:تغییرات در سیستم بازی استقلال نباید عمده باشد، چون یک تیم در وسط مسابقات نمی‌تواند تغییرات اساسی در سیستم بازی خود انجام دهد. در تیم‌های بزرگ دنیا هم نمی‌بینیم سیستم بازی خود را کاملا تغییر دهند، چون بازیکنان با آن سیستم هماهنگ هستند. من فکر نمی‌کنم مجیدی برای بازی با الاهلی تغییرات عمده‌ای در تیم خود دهد./میزان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: