دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
کد خبر: ۴۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
مهدی امیرآبادی کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال که دیروز با مصاحبه اش حسابی گرد و خاک به پا کرده بود شایعات اختلافش با فرهاد مجیدی را تکذیب کرد و گفت: دوستی من و فرهاد مجیدی همیشه پا برجا است، اتفاقا من از حامیان مجیدی هستم و معتقدم او می‌تواند این تیم را بعد از سالها موفق کند.
تیتر20 مهدی امیرآبادی که در مصاحبه اش افشاگری کرده بود که فرهاد مجیدی بدون آن که خودش و بازیکنان بدانند پودر هایی که حاوی ماده ممنوعه (دوپینگی)جک تری دی بوده است را به بازیکنان داده است، در خصوص اظهاراتی که پیرامون یکی از شهرآوردهای چند سال پیش انجام داده با وجود این افشاگری بزرگ با تکذیب شایعه اختلافش با فرهاد مجیدی گفت:
دوستی من و فرهاد مجیدی همیشه پا برجا است و سعی کرده‌ام برای هر کسی که در استقلال زحمت کشیده آرزوی موفقیت کنم. اتفاقا من از حامیان مجیدی هستم و معتقدم او می‌تواند این تیم را بعد از سالها موفق کند به شرط آنکه ابزارش را در اختیار داشته باشد. این وسط اگر کسی فکر می‌کند با ۴ خط مطلب نوشتن در فضای مجازی می‌تواند باعث ایجاد اختلاف در استقلال شود سخت در اشتباه است. از همینجا هم برای مجیدی در بازی با الاهلی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی افزود:همه اخلاق من را می‌دانند، هرگز اهل چاپلوسی نبودم و نیستم. من در مصاحبه‌ام صحبت‌هایی در مورد یکی از دربی ها انجام دادم ولی از آنجا که کری بین طرفداران دو تیم در صفحات مجازی زیاد است طرفداران تیم رقیب صحبت‌های من را به نفع تیم محبوبشان تحریف و سعی کردند به این شکل برای هواداران استقلال کری بخوانند.

وی ادامه داد:این مسائل فقط در فضای مجازی شکل می‌گیرد وگرنه آیا کسی می‌تواند منکر شود که ما در خلق آن عدد ۴ و بردهای پی در پی مقابل پرسپولیس نقشی نداشتیم؟ سال‌ها در استقلال بازی کرده‌ام و افتخار داشتم بازوبند کاپیتانی این تیم را ببندم، استقلالی بوده و هستم و خواهم ماند. یک عده هم تصور کردند با مجیدی مشکل دارم. اتفاقا در روزی که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی معارفه شد یکی از ۵ نفری بودم که توسط باشگاه به این مراسم دعوت شدم.

امیرآبادی کاپیتان سابق استقلال در خصوص دیدار این تیم با نماینده عربستان گفت:در این هفته ها تیم به دلیل خستگی بازیکنان شرایط سختی داشته و حتی این مشکلات باعث شده چند بازیکن مصدوم شوند اما استقلال همیشه استقلال است. البته شنیده‌ام تیم حریف هم درگیر برکناری و انتخاب مربی جدیدش است و همین موضوع می‌تواند برای استقلال برگ برنده باشد. با این شرایط امیدوارم استقلال در بازی با الاهلی همان فوتبالی را ارائه کند که مقابل الریان انجام داد. در آن بازی حریف هیچ کاری انجام نداد و مجیدی و همکارانش طوری حریف را آنالیز کرده بودند که با آن همه ستاره حتی یک موقعیت گل به تیم قطری ندادند.

امیرآبادی خاطر نشان کرد:استقلال در بازی با الشرطه خوب بازی کرد ولی زمین ناهموار ورزشگاه عراق هم اجازه فوتبال را از تیم گرفته بود و هم اینکه تمرکز بازیکنان به خاطر ترس از مصدومیت گرفته شد. مطمئن هستم اگر شرایط زمین ورزشگاه کویت خوب باشد استقلال می‌تواند همان فوتبالی را برابر الاهلی بازی کند که در دیدار با الریان، الکویت و پرسپولیس ارائه کرد و این تیم را شکست دهد./فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: