دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
کد خبر: ۴۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
یحیی گل‌محمدی در جمع کادر فنی پرسپولیس گفت: هر چند فصل آینده علیرضا بیرانوند از پرسپولیس می‌رود، اما خیالم بابت دروازه تیم راحت است.
تیتر20- علیرضا بیرانوند با آنتورپ بلژیک قرارداد بسته و در پایان فصل راهی این تیم خواهد شد. او می‌توانست در نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شده و به لیگ بلژیک برود، اما به خاطر هواداران و یحیی گل‌محمدی ماند تا به قول خودش پس از چهارمین قهرمانی از این تیم برود.

بیرانوند در شهرآورد و بازی با الدحیل ۴ گل خورد، اما یحیی گل‌محمدی در دیدار با شارجه بار دیگر به او اعتماد کرد. شاید به نظر برسد یحیی گل‌محمدی اعتقادی به بوژیدار رادوشوویچ نداشته باشد، اما این‌طور نیست. اتفاقاً با اصرار یحیی گل‌محمدی بود که باشگاه پرسپولیس و مدیران آن با این دروازه‌بان کروات قرارداد ۳ ساله امضا کردند.

مقابل شارجه گر چه رادوشوویچ روی نیمکت نشست، اما یحیی گل‌محمدی اعتقاد دارد او پس از علیرضا بیرانوند بهترین گلر لیگ برتر کشورمان است. در همین ارتباط شنیدیم یحیی گل‌محمدی در جمع کادر فنی پرسپولیس گفته است:

    «هر چند فصل آینده علیرضا بیرانوند از پرسپولیس می‌رود، اما خیالم بابت دروازه تیم راحت است. این بوژیدار رادوشوویچ می‌تواند چند سال دروازه پرسپولیس را بیمه کند و…»

دروازه‌بان کروات پرسپولیس،بسیار حرفه‌ای و خوش‌اخلاق است و به رغم آنکه زمان گابریل کالدرون فیکس بازی می‌کرد پس از حضور یحیی گل‌محمدی هرگز اعتراضی به نیمکت‌نشینی خود نداشته و اخلاقش عوض نشده است. اتفاقی که توجه سرمربی پرسپولیس را به خود جلب کرده است./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: