سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
کد خبر: ۴۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
با برگزاری مجمع عمومی باشگاه استقلال، قرار است مدیرعامل جدید این باشگاه هم انتخاب و معرفی شود.
تیتر20- فتح‌الله‌زاده ، خلیل‌زاده یا موسوی کدام یک مدیر عامل استقلال می شوند؟ اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه مدیر استقلال چه کسی خواهد بود و اینکه چرا خودش مدیریت باشگاه را قبول نمی‌کند، گفت:

    «من مدیرعامل مجموعه دیگری هستم و طبق قانون نمی‌توانم مدیر استقلال شوم. موسوی هم نمی‌تواند این سمت را قبول کند. البته الان هم هیچ کاری روی زمین نمانده و همه کمک می‌کنند مشکلات برطرف شود.

نکته قابل‌توجه اینکه برای مدیرعاملی استقلال هیچ‌کدام از آنهایی که امروز این صندلی را رد می‌کنند، دل‌شان با این تصمیم نیست و تمامی این افراد دوست دارند روی صندلی مدیریتی یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های آسیا تکیه بزنند، اما عدم شفافیت صورت‌های مالی و بدهی‌های سرسام‌آور استقلال به خارجی‌هایی که در این چندسال با آنها قطع همکاری شده، از شفر و استرا گرفته تا جباروف و جانواریو و… (رقمی که شنیده می‌شود حدود ۲۰۰ میلیارد است) باعث شده این افراد با تردیدی عجیب به این صندلی نگاه کنند.

از سوی دیگر درحالی از علی فتح‌الله‌زاده به‌عنوان مدیر بعدی استقلال نام برده می‌شود که علاوه‌بر دلیلی که در بالا ذکر شد، یعنی داشتن بدهی میلیاردی، یک دلیل مهم دیگر از نگاه مدیر سابق او را برای تجربه چهارمین مدیرعاملی استقلال با تردید مواجه کرده است؛ چندصدایی و داشتن قدرت موازی در بدنه هیات‌مدیره استقلال. هرچند نزدیکانش می‌گویند با همه این مسائل فتح‌الله‌زاده علاقه‌مند است که دوباره مدیرعامل باشگاه شود و رقبای جدی هم ندارد./فرهیختگان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: