سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۴۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با صحبت‌های شایان مصلح درباره عزم سپاهانی‌ها برای بازی نکردن مقابل پرسپولیس دیگر همه چیز مشخص است.
تیتر20- حسین قدوسی با اشاره به صحبت‌های شایان مصلح اظهار داشت:مستندات زیادی وجود داشت. آقای تابش صراحتا گفت که تا ساعت ۱۵:۳۰ دنبال لغو بازی بودیم. داوران هم تا ساعت ۱۷:۲۰ در ورزشگاه بودند اما سپاهان با وجود اینکه ۱۶:۲۰ به ورزشگاه رسیده بود لیستی به ناظر بازی ارائه نداد. ادعاهای زیادی مطرح شد که کذب بود و تناقضات زیادی داشت.

قدوسی در ادامه صحبت هایش افزود: اظهارات شایان مصلح همه چیز را روشن می کند. او گفته است: "روز بازی به خاطر هواداران به جمع بندی رسیدیم بازی نکنیم و سه بر صفر بازنده شویم و در هتل ماندیم. بعد از حرکت به استادیوم نیز همقسم شدیم بازی نکنیم. هواداران زیادی از صبح بازی مقابل هتل تجمع کردند و می‌گفتند چه ربطی دارد به خاطر کرونا بدون تماشاگر بازی برگزار شود. جمعیت زیادی آمدند و گفتند بازی نکنید و به استادیوم نروید حتی اگر سه بر صفر بازنده شویم چون اینگونه عزت ما از بین می‌رود. بنابراین روز بازی در حالی که قرار بود ساعت دو به استادیوم برویم به خاطر هواداران هم قسم شدیم بازی نکنیم و  به استادیوم نرویم حتی سه بر صفر بازنده شویم‌.بعد از آن تصمیم گرفته شد به استادیوم‌برویم و یگان ویژه آمد و راه را هر جور که بود باز کرد. پس از آن هم بخاطر اتفاقاتی که رخ داده بود به جمع بندی رسیدیم به خاطر هواداران خود بازی نکنیم‌. ما پس از ورود یگان ویژه و باز شدن مسیر همقسم شدیم بازی نکنیم”

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ادامه با استناد به صحبت های مصلح افزود:اکنون دیگر همه چیز روشن است. سپاهان قبل از بازی برخلاف دیگر تیم‌ها به برگزاری بازی بدون تماشاگر اعتراض کرد و حتی اتهاماتی تند به پرسپولیس زده شد و هنوز هم این اتهامات واهی و تند تکرار می شود‌.

قدوسی گفت:آیا بررسی می‌شود این ادعاها تا چه حد منجر به تحریک تماشاگران سپاهان شد‌ه؟ آیا با این اتهام‌زنی‌ها که چنین جوی ایجاد کرد نباید برخورد شود؟ همچنین آیا بررسی می‌شود که اعضای تیم و کادر فنی سپاهان روز بازی تلاشی کردند که هواداران خود را متقاعد کنند تا تیم بازی کند یا خیر. آیا باشگاه سپاهان نباید اعلام می‌کرد این تصمیم کلان بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا برای دیگر تیم‌های ایرانی هم اتخاذ شده و در اروپا هم‌ بازی‌های زیادی بدون تماشاگر برگزار شده؟

قدوسی یادآور شد:حال با این اظهارات صریح مصلح، کذب بودن ادعاهای برخی مسئولان و مربیان سپاهان آشکار شد که می‌گفتند ما می‌خواستیم بازی کنیم در حالی که مصلح گفته بعد از ورود یگان ویژه و باز شدن مسیر هم هم قسم شدیم بازی نکنیم. همچنین اکنون ادعاهای انصاری فرد، پیروانی، گل‌محمدی، سهیل مهدی، جلال و مسعود مرادی و فرمانده انتظامی اصفهان که گفتند سپاهان اراده‌ای برای بازی کردن نداشت هم ثابت شد./فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: