جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۱
کد خبر: ۴۲۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۵
علی علیپور و امیرارسلان مطهری به طور مشترک با ۱۶ در صدر جدول گلزنان فوتبال ایران در سال ۹۸ قرار گرفتند
تیتر20- سال ۱۳۹۸ در حالی به پایان رسید که در ماه آخر این سال با شیوع ویروس کرونا تمامی مسابقات فوتبال ایران و آسیا اعم از لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا لغو شد.

در سالی که گذشت علی علیپور مهاجم پرسپولیس موفق شد با ۱۶ گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت قرار گیرد. علیپور همچنین در این فصل ۷ گل در لیگ برتر  و ۲ کل در جام حذفی زده و ۲ گل نیز در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

امیر ارسلان مطهری هم در کنار علی علیپور با ۱۶ گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت‌ها قرار دارد. مطهری در نیم فصل از ذوب‌آهن به استقلال پیوست وی در این فصل در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده و ۳ گل نیز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا زده است.

عیسی آل کثیر که در این فصل با ۱۰ گل زده در صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد در سال ۹۸ با ۱۳ گل زده در رتبه دوم برترین گلزنان سال ۱۳۹۸ قرار دارد.

مهدی قائدی نیز در سال گذشته ۱۳ گل در تمامی رقابت‌ها برای استقلال به ثمر رسانده است. او در فصل جاری در لیگ برتر با ۹ گل زده برترین گلزن استقلال در این فصل است او در لیگ قهرمانان در مرحله پلی آف نیز ۲ گل برای استقلال به ثمر رساند. همچنین قائدی با ۶ پاس گل برترین پاسور لیگ در این فصل نیز است.

در رتبه‌های بعدی لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد نیز با ۱۳ گل در رتبه دوم قرار دارد. کی روش استنلی با ۱۲ گل در رتبه سوم و شیخ دیاباته با ۱۱ گل در رتبه چهارم قرار دارد./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: