جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
کد خبر: ۴۲۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، بازار فروش گل و گیاه همانند سایر محصولات با رکود مواجه شد و این رکود به کاهش قیمت‌ها دامن زده است.
تیتر20- اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه در خصوص وضعیت بازار با شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه سال گذشته که ویروس کرونا در کشور شیوع یافت، بازار فروش گل و گیاه با رکود مواجه شد و قیمت انواع گل به نسبت کاهش یافت.

وی افزود: با نزدیک شدن به ایام عید نوروز و روز‌های پایانی سال، رونق از دست رفته، به بازار گل بازگشت و شاهد رضایت فروشندگان از فروش محصولاتشان بودیم، اما با این وجود، فروش این محصولات نسبت به سال‌های گذشته کاهش چشم گیری داشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه بیان کرد: فروشندگان و مغازه داران نیز در این ایام با رعایت کامل نکات بهداشتی انواع گل و گیاه را در واحد‌های خود عرضه می‌کنند.

شاهرخی ادامه داد: رکود در بازار گل و گیاه با توجه به شیوع ویروس کرونا طبیعی است و هم اکنون بسیاری از بازار‌ها شرایط مشابه را دارند.


به گفته‌ی وی، بر خلاف عقیده برخی افراد، گل هیچ گونه آلودگی ندارد و ناقل هیچ گونه‌ای از ویروس انسانی نیست.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه خاطر نشان کرد: هم اکنون انواع گل و گیاه به وفور در بازار وجود دارد و قیمت‌ها نسبت به سال گذشته تا ۵۰ درصد کاهش یافته است./ میزان
برچسب ها: قیمت گل ، بازار ، کرونا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: