يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
کد خبر: ۴۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
تیتر20 گزارش می دهد؛
بزرگترین شعبه فرشگاه های زنجیره ای رفاه با حضور مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه ،استاندار تهران و مقامات دولتی در مجتمع لوتوس مال افتتاح گردید.
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهران
تیتر20 - رسول محمدی، مدیرعامل فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه در ابتدای مراسم افتتاحیه گفت: فروشگاه های رفاه که چندسالی است دارای رکود بوده است با وارد شدن به طرح تحول راهبردی جانی دوباره گرفته و آماده رقابت با دنیای خرده فروشی دنیا است.صنعت خرده فروشی در دنیا صنعت اول است.صنعتی که ما از آن غافل بودیم در صورتی که صنعت خرده فروشی بازوی توزیع مدرن دولت ها است .

وی افزود:شاید یکی از ابزارهایی است که در حوزه صادرات غیرنفتی می توان روی آن حساب ویژه باز کرد صنعت خرده فروشی می باشد.
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهران
محمدی خاطر نشان کرد: سال هاست که سازمان توسعه تجارت در حوزه صادرات غیرنفتی در حال فعالیت است و گام های بزرگی در این راستا برداشته است اما با وجود سختی ها و تحریم ها ، یک کالای ایرانی توانسته در دنیای رقابتی جای پای محکمی برای خودش ایجاد کند و یک راه میانبر مثل یک فروشگاه زنجیره ای ایرانی همچون رفاه بتواند این کار را در کشورهای همسایه صورت دهد و تعداد زیادی از کالاهای ایرانی در شعبه های خود به فروش برساند . 

وی افزود: با کمک مقامات دولتی مطالعات خوبی برای حضور فروشگاه زنجیره ای رفاه در کشورهای عمان، قطر وعراق صورت گرفته است.همچنین به طور موازی عرضه کالای ایرانی در بازارچه های مرزی را نیز دنبال می کنیم .
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهران
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 97 درصد کالاهای عرضه شده در فروشگاه های رفاه ایرانی است، اظهار داشت:امسال به دنبال آن هستیم تا سهم بیشتری از کالاهای ایرانی در فروشگاه ها عرضه شود.

محمدی به اجرای کمپین های تخفیف محور متعدد در فروشگاه های رفاه اشاره کرد و گفت: در کمپین حراجستون که  6 روز در ماه اجرا می شود به طور متوسط 30تا40 میلیارد تومان به مشتریان تخفیف می دهیم.
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهران
وی گفت: یکی از کارهای مثبت دربازار گوشت گرم در تهران صورت گرفت و توانستیم قیمت گوشت گرم را زیر قیمت تنظیم بازار به مشتریان عرضه کنیم.

محمدی افزود : در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت گرم در فروشگاه های رفاه تهران بین 85 تا 89 هزار تومان است که این رقم زیر قیمت تنظیم بازار است.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه گفت: ما امسال تجربه اشتغال ۱۱هزار نفر را به صورت مستقیم در شعبه ها داشتیم و همچنین فروشگاه های زنجیره های رفاه با بیش از ۸۰۰شعبه و ۵۰۰هزار متر مربع سطح فروش در فروشگاه های کشور داریم.
افتتاح بزرگترین شعبه فروشگاه های زنجیره ای رفاه در تهران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: