شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
کد خبر: ۴۵۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵
در حالی که خبر دعوت از برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس به جشن پوکر قهرمانی سرخ ها از سوی مسوولان باشگاه رسانه ای شده، پروفسور در این مراسم شرکت نمی کند.
تیتر20- خبر دعوت از برانکو برای شرکت در مراسن جشن پیش روی پرسپولیس در حالی عنوان می شود که شنیده های ما از این حکایت دارد که تا به امروز هیچ دعوت نامه کتبی و یا دعوت شفاهی از سوی باشگاه به سرمربی سابق سرخها نرسیده است، ضمن این که برخی مشکلات موجود مانع از این می شود که حتی در صورت دعوت رسمی، امکان سفر برانکو به ایران مهیا شود.

براساس خبرهای دریافتی ، ماجرا از این قرار است که در یکی از بندهای قرارداد برانکو با مدیران پرسپولیس، بند پرداخت مالیات و مفاصاحساب مالیاتی او توسط باشگاه آمده است که این مساله از سوی مسوولان باشگاه انجام نشده و بدین ترتیب این احتمال دور از ذهن نیست در صورت سفر او به تهران، به خاطر عدم پرداخت مالیات های معوقه اش به مشکل برخورده و حتی ممنوع الخروج شود و با این تفاسیر احتمال حضور برانکو در جشن قهرمانی که سهم بزرگی در آن داشت تقریبا غیرممکن است.

گفته می شود این مشکل در مورد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس نیز صدق می کند و او نیز نمی تواند در این جشن حضور پیدا کند./برنا


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: