دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۶
کد خبر: ۴۶۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
تیتر20 گزارش می دهد؛
نمایشگاه و همایش تخصصی حوزه‌ی خرده‌فروشی با عنوان «هفته‌ی ایران‌شاپ» 8 تا 11 بهمن ماه در جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.
بزرگان صنعت خرده فروشی در
تیتر20 - خرده‌فروشی طی سال‌های اخیر با تغییرات گسترده‌ای در سطح جهان روبه‌رو بوده‌است که توسعه‌ی فناوری اطلاعات (IT) و اپیدمی کرونا تأثیر چشم‌گیری بر این شکل فعالیت در این حوزه داشته‌است.

در کشور ما توسعه‌ی واحدهای مدرن امروزی نظیر مراکز خرید (Shopping Malls) فروشگاه‌های زنجیره‌ای (ChainStores)، فروشگاه‌های بدون مرز (Department Stores) و مراکز فروش آنلاین (Online Shopping) در ابتدای مسیر تکاملی خود هستند و بسیاری از مراکز و فروشگاه‌ها در حال بهره‌برداری و یا ساخت قراردارند.

باتوجه به اهمیت این موضوع، مجموعه‌ی «همایش سازان امروز» اقدام به برگزاری نمایشگاه و همایش تخصصی با عنوان «هفته‌ی ایران‌شاپ» نموده‌است. 
بزرگان صنعت خرده فروشی در
این رویداد ویژه که در بهمن ماه 1399 به‌صورت حضوری و آنلاین در جزیره کیش برگزار خواهد شد، به‌طور خاص به موضوعات صنعت خرده‌فروشی هوشمند، مدیریت مراکز خرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سرمایه‌گذاری در صنعت خرده‌فروشی، لجستیک و حمل‌ونقل در صنعت خرده‌فروشی و تجربیات مشتریان می‌پردازد.

یکی از ویژگی‌هایی که این رویداد را از سایر رویدادها متمایز می‌کند، حضور 11 سخنران خارجی در کنار 7 سخنران ایرانی است.

سخنرانانی که هر کدام در حوزه‌ی صنعت خرده‌فروشی دارای سوابق تحصیلی و شغلی درخشانی هستند.

برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی با حضور مدرسان بین‌المللی از دیگر نکات شاخص «هفته ایران‌شاپ» است.

فعالان عرصه‌ی صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم ثبت‌نام به نشانی iicic.com/iranshop.www مراجعه نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: