دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۷
کد خبر: ۴۶۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۵
از ابتدای تابستان امسال بود که در تبلیغات شهری و تلوزیونی، عبارت " تا سال 1400 روزی صفر تومان" به چشم می‌خورد.
تیتر20 - از ابتدای تابستان امسال بود که در تبلیغات شهری و تلوزیونی، عبارت " تا سال 1400 روزی صفر تومان" به چشم می‌خورد. عبارتی که باعث تعجب و شگفتی عموم مردم شده بود و سوال‌های زیادی را دربارۀ معنا و مفهوم خود در اذهان ایجاد کرده بود. پس از چند روز، مشخص شد که این عبارت، شرایط جدید فروش شهر فرش است. اما این شرایط چه بود و به چه دلیل برقرار شده بود.

کرونا و مشکلات اقتصادی
همان‌طور که همۀ ما می‌دانیم در ماه‌های پایانی سال گذشته، ویروس کرونا به ایران وارد شد. ویروسی که با ارتباط‌های معمولی روزانه میان مردم انتقال پیدا می‌کرد و همین امر نیز باعث بالارفتن سرعت شیوع این ویروس در میان مردم می‌شد.

 با ورود این ویروس بود که بسیاری از بازارها، مشاغل و کسب و کارها تعطیل یا نیمه تعطیل شد و تا به امروز نیز ادامه یافته است. همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی بسیار زیادی برای عموم مردم کشورمان شده است. 

کاهش قدرت خرید مردم، تورم بالا در کنار لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی باعث شد تا خرید بسیاری از کالاها غیرممکن یا دشوار گردد. در همین شرایط بود که شهرفرش با شرایط جدید فروش اعتباری خود، مشکلات خرید فرش در دوران کرونا را حل کرد. در طرح 1400 ما می‌توانیم فرش را امروز خریداری کنیم اما با فاصلۀ زمانی تا ابتدای سال 1400، اقساط آن را پرداخت کنیم.

خرید یا سرمایه‌گذاری
در شرایطی که متاسفانه ثبات اقتصادی در بسیاری از صنایع و کالاها وجود ندارد، یکی از جذاب‌ترین نکات طرح 1400 شهرفرش، خرید به قیمت روز و قیمت تضمین شده است. یعنی ما می‌توانیم هر فرشی را که انتخاب کردیم، به قیمت امروز و با تضمین بهترین قیمت خریداری نماییم، اما اقساط آن را با تنفس چند ماهه و از ابتدای سال بعد یعنی سال 1400 پرداخت کنیم. 

فرشی که به قیمت درب کارخانه با ارسال رایگان تحویل مشتری داده می‌شود و اقساط آن بدون نیاز به ضامن پرداخت می‌گردد. بنظر شما در سال 1400 قیمت فرش چقدر خواهد بود؟ با همۀ این شرایط بنظر می‌رسد خرید فرش با شرایط طرح 1400، بیشتر شبیه به یک سرمایه‌گذاری است تا یک خرید معمولی.

آیا فرش‌های موجود در طرح 1400 با کیفیت هستند؟
شاید این تصور برای شما به وجود آمده باشد که شهرفرش هم مانند بسیاری از فروشگاه‌ها، برای خلاص شدن از دست اجناس قدیمی یا بی‌کیفیت، اقدام به فروش فرش در طرح 1400 نموده است. اما با بازدید‌های میدانی از شهرفرش متوجه شدیم که طرح 1400 برای تمامی فرش‌های ماشینی شهرفرش وجود دارد و علاوه بر آن تمامی فرش‌های شهر فرش شامل گارانتی تضمین کیفیت می‌باشند. این امر یعنی جدیدترین و با کیفیت‌ترین فرش‌ها شامل طرح 1400 می‌شوند./چیدانه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: