دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
کد خبر: ۴۷۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۵
احمد نوراللهی، کاپیتان قرمزها که در فصل نوزدهم و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم مانند سال‌های اخیر یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیمش بوده و در این مدت هیچ حاشیه‌ای هم برای این تیم نساخته است، به نظر می رسد چالش بعدی باشگاه پرسپولیس و مهدی رسول پناه باشد.
تیتر20 - نوراللهی هافبک دفاعی قرمزها که از ارکان قهرمانی‌های پرسپولیس در سال‌های گذشته و یکی از چهره‌های محبوب بین هواداران این تیم به خاطر اخلاق و کیفیت فوق العاده بازی‌اش در طول فصل بوده است، گفته می شود از وضعیت قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس رضایت ندارد و این موضوع را حتی به مدیران باشگاه پرسپولیس اطلاع داده است.

به نظر می رسد بعد از چالش اخیر مدیران باشگاه پرسپولیس با شجاع خلیل زاده و بشار رسن باید منتظر اتفاقات بین نوراللهی و مدیران پرسپولیس باشیم. این موضوع در حالی مطرح می شود که هافبک دفاعی قرمزها پیش از این و به علت مصاحبه علیه مهدی رسول پناه و شیوه مدیریت وی در پرسپولیس از سوی مدیران این تیم جریمه شده بود، خبری که به هیچ وجه رسانه ای نشد و موجبات ناراحتی کاپیتان پرسپولیس را فراهم ساخته است.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رد که هافبک قرمزها اعلام کرده است تا وضعیت وی با این باشگاه از لحاظ افزایش مبلغ قرارداد مشخص نشود در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد، موضوعی که امروز روزنامه گل هم با عنوان«احمد، آتش زیر خاکستر» به آن پرداخته بود./پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: