دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
کد خبر: ۴۷۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
نماينده بهشهر در مجلس شوراي اسلامي:
دبیر فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس با بیان اینکه سایپا تصمیم خوبی برای تولید خودرو در داخل گرفته است، گفت: سایپا در راستای تولید خودرو مطابق استاندارد جهانی و صادرات حرکت می‌کند.
تیتر20 - غلامرضا شریعتی نماینده بهشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عرضه مدل‌های جدید و مدرن محصولات سایپا با امکانات و تجهیزات بیشتر از جمله خودروی شاهین گفت: اقدام سایپا در راستای ارتقای استاندارد خودرو برای صادرات است. 

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها بر تولید داخل و اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند و ما ناچاریم برای حضور در بازارهای جهانی در این زمینه حرکت کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه باید بر مبنای دانش‌محور و ایده‌های جدید حرکت کرد، گفت: بالا بردن بهره‌وری و بهینه کردن منابع تولید و پایین آوردن قیمت تمام شده خودرو سیاست‌هایی است که باید مدنظر باشد.

شریعتی تأکید کرد: حرکت سایپا نشان از مدیریت قوی است و هر اقدام مبتکرانه که از سوی هر مسئول و یا نهادی از جمله سایپا انجام شود بیانگر مدیریت هوشمندانه، درک درست از وضعیت بازار و وضعیت اقتصادی مملکت است که مجلس قطعاً حامی آن خواهد بود.

وی افزود: برای تقویت توان اقتصادی چاره‌ای نداریم که به سمت تولید در داخل حرکت کنیم و باید صنایع ما امکان رقابت داشته باشد تا تولیدات‌مان صادرات محور باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: