دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
کد خبر: ۴۸۸۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۰
در حالی که محمود فکری به دلیل بی انضباطی سجاد آقایی را در اختیار باشگاه استقلال قرار داده است، شنیده می شود این مهاجم جوان دو پیشنهاد از لیگ برتر دارد.
تیتر20 - دو تیم لیگ برتری خواهان جذب مهاجم تیم فوتبال استقلال شده‌اند که در نیم فصل اول لیگ برتر جایی در ترکیب آبی‌پوشان نداشت.

سجاد آقایی، مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال تهران امروز (شنبه) با وجود اینکه در محل تمرین استقلال حضور یافته بود، اما به دلیل صحبت‌های روز گذشته خود مجوز شرکت در تمرین را پیدا نکرد.

آقایی  مدعی شد که به او اعلام نکرده بودند تمرین چه ساعتی و کجا برگزار می‌شود و از محمود فکری، سرمربی استقلال انتقاد کرده بود. همین مسئله کافی بود تا مهاجم استقلال در اختیار باشگاه قرار بگیرد. با توجه به اینکه استقلال مهاجمانی چون مهدی قایدی، امیرارسلان مطهری، شیخ دیاباته و سبحان خاقانی را دارد، این بازیکن نتوانست جایی در ترکیب آبی‌پوشان پیدا کند.

اکنون خبر می‌رسد که دو تیم لیگ برتری خواهان جذب مهاجم آبی های تهران شده‌اند. مدیران استقلال نیز طبق سیاست‌های مصوب شده در هیئت مدیره، در صورت عدم نیاز کادر فنی این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگری انتقال خواهند داد. آقایی نیم فصل دوم سال گذشته هم به صورت قرضی راهی ذوب‌آهن اصفهان شده بود./پارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: