دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
کد خبر: ۴۸۸۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی :
در صنعت لوازم خانگی قطعا باید تولید در پلتفرم های مشترک صورت بگیرید و ما نیز به عنوان بزرگترین و مهمترین تشکل صنعت لوازم خانگی ایران به این مهم اعتقاد راسخ داریم اما قطعا می دانید که رسیدن به این مهم نیازمند الزاماتی است که باید از سوی دولت تامین شود.
پلتفرم مشترک برای تولید لوازم خانگی الزامی است اما.../ دستگاه های دولتی صحنه را برای بخش خصوصی خالی کنند
تیتر20 - عباس هاشمی؛ دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در جریان مراسم رویداد ارائه نیازهای فناوری صنعت لوازم خانگی که به میزبانی کارخانه نوآوری سام برگزار شده است ،گفت: در خصوص تدوین استراتژی صنعت لوازم خانگی باید بگوییم که این موضوع در دستور کار انجمن صنایع لوازم خانگی بوده و همگی مطلع هستند که برای تحقق آن استراتژی الزاماتی وجود دارد. دولت و دستگاه های دولتی باید در بخش نظارت متمرکز شوند و باید صحنه را برای بخش خصوصی خالی کنند.

وی گفت : در صنعت لوازم خانگی قطعا باید تولید در پلتفرم های مشترک صورت بگیرید و ما نیز به عنوان بزرگترین و مهمترین تشکل صنعت لوازم خانگی ایران به این مهم اعتقاد راسخ داریم اما قطعا می دانید که رسیدن به این مهم نیازمند الزاماتی است که باید از سوی دولت تامین شود. در بخش صادرات ما در کشور های همسایه بازار 400 میلیون نفری داریم که به کمک استاندارد سازی قطعات لوازم خانگی و ایجاد پلتفرم مشترک می توانیم این بازار را به خوبی پوشش دهیم.

هاشمی ادامه داد : در حال حاضر تولید محصولات لوازم خانگی متمرکز بر سازگاری با محیط زیست و مصرف کم انرژی است چرا که نیاز جهانی این مهم را طلب می کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: