پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
کد خبر: ۴۸۹۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
بسیاری از رسانه های غربی خاورمیانه را به عنوان مکانی پر از اندوه و زشتی توصیف می کنند در حالی که هر کسی به کشور های این منطقه سفر کند متوجه زیبایی ها و شگفتی بسیار زیاد آن می شود.
تیتر20 - بسیاری از رسانه های غربی خاورمیانه را به عنوان مکانی پر از اندوه و زشتی توصیف می کنند در حالی که هر کسی به کشور های این منطقه سفر کند متوجه زیبایی ها و شگفتی بسیار زیاد آن می شود.

این موضوع درباره زنان نیز صادق است. در واقع بسیاری از مردم کشور های غربی فکر می کنند که زنان خاور میانه ای پر از محدودیت ها بوده و از زیبایی بهره مند نیستند. در واقع آنها فکر می کنند که زیبایی تنها برای جوامع غربی است.

خاورمیانه و کشور های آن را می توان مهد زیبا ترین زنان جهان دانست که علاوه بر زیبایی بسیار سخت کوش، باهوش و با استعداد، مهربان و موفق هستند.

ما در اینجا قصد داریم لیستی از زیبا ترین زنان خاورمیانه را به شما نشان دهیم که می تواند تصور شما از کشور های این منطقه را تغییر دهد. یکی از افراد این لیست نیز ایرانی می باشد که احتمالا پیش از این او را می شناختید.

1. گابریل بو راشد، لبنان2. حیفا وهبی، لبنان3. دنیا سمیر غانم، مصر4. مه حریری، لبنان5. لامیتا فرانگیه، لبنان6. سیرین عبدالنور، لبنان7. لیلا حاتمی، ایران8. مونا ابوحمزه، لبنان9. صوفیا الماریخ، مراکش10. رانیا العبدلله، کویت

/طلا/اقتصاد نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: