دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
کد خبر: ۴۸۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
چند خط تولید جدید در صنعت قطعه سازی به بهره برداری می رسد
وزیر صنعت، معدن و تجارت در روزهای آینده مهمان انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی کشور خواهد بود تا با حضور وی، خطوط جدید تولید در سه واحد قطعه سازی عضو این انجمن به بهره برداری برسد.
تیتر20 - قرار است مهندس علیرضا رزم حسینی طی روزهای آینده با حضور در سه کارخانه بزرگ تولید قطعه در تهران و شهریار، خطوط جدید تولید قطعات در این واحدها را افتتاح کند.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته، رزم حسینی ابتدا خطوط تولید چراغ های خودرو تارا و دستگاه پی.وی.دی (آبکاری در خلاء) را در شرکت صنایع چراغ اتومبیل مدرن افتتاح خواهد کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه  مهمان گروه صنعتی برنز خواهد بود تا علاوه بر بازدید خط تولید ECU و قطعات الکترونیکی و دسته سیم، خطوط جدید تولید صندلی و قطعات تزئینی تارا، منیفلد تیبا، رودری فلاک دار دنا و داشبورد پژو ۲۰۶ را افتتاح کند.

وی در پایان نیز در سایت های شماره ۲ و ۳ شرکت کروز، مهمان ویژه مراسم بهره برداری از مرکز کالیبراسیون موتور و  خط تولید  ACU خواهد بود.

شرکت های مدرن، برنز و کروز از اعضای فعال انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور هستند و با بهره برداری از خطوط جدید تولید آنها، گامی دیگر در افزایش توانمندی زنجیره تامین خودرو کشور برداشته خواهد شد./ روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: