دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
کد خبر: ۴۹۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از این پس می توانند با کدپرداز تاپ به راحتی هزینه خرید های مورد نظر خود را بدون نیاز به کارت پرداخت کنند.
خدمت جدید "تاپ" در آستانه خریدهای نوروزی/ فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به سیستم پرداخت بدون کارت مجهز شدند
تیتر20 - احمد جعفری، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در جلسه مشترک مجازی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ضمن بیان این خبر اظهار داشت: با توجه به فعالیت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در حوزه پرداخت‌های نوین، این شرکت در راستای رفاه حال مردم در آستانه خریدهای ویژه نوروزی در روزهای شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای صحیح فاصله‌گذاری اجتماعی، با همکاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه اقدام به اجرای زیرساخت پرداخت بدون کارت مبتنی‌بر QR (کدپرداز تاپ) و کیف پول مشترک کرده است و مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با نصب اپلیکیشن «تاپ» با مراجعه به گزینه کدپرداز، به راحتی می‌توانند پرداخت‌های مورد نظر خود را بدون نیاز به کارت پرداخت کنند.

کدپرداز تاپ يک راه‌حل پرداخت و پذيرش موبايلي است که با استفاده از يک روش ساده براي پرداخت از طريق حساب بانکي، به کاربر اين امکان را مي‌دهد تا بدون تماس و کارت بانکي، مبلغ خرید خود را پرداخت کند. استفاده از اين روش پرداخت به بالا رفتن سطح بهداشت عمومي و همچنین کاهش چشمگير جرايم مبتني‌بر کارت از جمله کپي‌برداري کارت بانکي و سرقت رمز کارت بانکي به دلیل عدم استفاده از کارت بانکي کمک شایانی می‌کند. امکان پرداخت صورتحساب با استفاده از اطلاعات کارت بانکی یا موجودی کیف پول الکترونیک، قابلیت ثبت، ارائه گزارش‌های تراکنش‌ها در اپلیکیشن تاپ و برخورداري از استانداردهاي امنيتي براي تبادل تراكنش‌هاي مالي از جمله مزایای استفاده از سیستم پرداخت مبتنی بر QR است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: