پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
کد خبر: ۴۹۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
رئیس هیات مدیره شرکت بین المللی پخش بیژن در گفتگو با تیتر20:
مصطفی زاده : فروشگاه های زنجیره ای در ابتدا قرار بود به مردم و تولید کنندگان خدمات ارائه دهند اما این خدمات امروز کمرنگ تر شده است.
مسیر فروشگاه های زنجیره ای مقداری انحراف پیدا کرده است / فروشگاه های زنجیره ای بیشتر فکرمنافع خودشان هستند
تیتر20 - حسین مصطفی زاده، رئیس هیات مدیره شرکت بین المللی پخش بیژن در گفت وگو با تیتر20 درباره نحوه تعامل و همکاری فروشگاه های زنجیره ای با شرکت های تولیدی و پخش اظهار داشت: فروشگاه های زنجیره ای تعامل بدی با شرکت های پخش ندارند ولی مسیر فروشگاه های زنجیر های مقداری انحراف پیدا کرده است.

وی افزود: فروشگاه های زنجیره ای در ابتدا قرار بود به مردم و تولید کنندگان خدمات ارائه دهند اما این خدمات امروز کمرنگ تر شده است.

مصطفی زاده در ادامه گفت: برخی از فروشگاه های زنجیره ای مارجین غیر منطقی از تولید کننده طلب می کنند و با برخی شرکای تجاری هم که صحبت می کنیم آنها هم معتقدند فروشگاه های زنجیره ای الان دیگر کمکی به تولید نمی کنند و از آن طرف خدماتی را هم که قرار بود به مصرف کننده بدهند به طور کامل انجام نمی دهند و صرفا به فکر سود هستند. 

رئیس هیات مدیره شرکت بین المللی پخش بیژن درباره راه حل این موضوع اظهار داشت: با مدیریت صحیح می توان هر آنچه که بخواهیم در این مملکت انجام و مشکلاتی از این دست را بر طرف کنیم .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: