دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

خط خطی طبیعت ایران توسط آفرود بازها!

هرچه سریع‌تر باید در خصوص حضور آفرود سواران در طبیعت قوانینی تصویب شود و به مرحله اجرا برسد تا از تخریب هرچه بیشتر محیط زیست جلوگیری شود و اگر از این گونه فعالیت‌ها جلوگیری نشود به خواست خودمان خاکی که زاینده است را به سمت نابودی می‌کشانیم و به فرسایش هرچه بیشتر آن کمک مضاعف کرده‌ایم.

جشن گلریزان بانک ملی/600زندانی جرایم غیر عمد آزاد شدند

رقم تخصیص یافته به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد از سوی بانک ملی ایران در سال جاری نیز دو میلیارد و 700 میلیون ریال است.

برنامه های "پگاه " برای تامین شیر و لبنیات خانواده های کم برخوردار

برنامه های
صنایع شیر ایران برنامه‌هایی در خصوص حمایت از خانواده‌های کم برخوردار در مناطق محروم کشور دارد تا با حمایت‌های هدفمند، بتواند امکان استفاده از محصولات استراتژیک در حوزه سلامت مانند شیر و لبنیات را در میان اقشار کم توان جامعه بیشتر مهیا سازد.
معضل بی‌توجهی به سرمایه مخاطبان در آثار شبکه نمایش خانگی

سریالی‌هایی که جیب مردم را خالی کردند و ناتمام ماندند!

سریال‌های شبکه نمایش خانگی به نظر می‎رسد محلی برای خالی کردن جیب مردم و پر کردن جیب سازندگان شده‌اند؛ سریال‌هایی که خیلی راحت بدون آنکه به وقت و سرمایه هدر رفته مخاطبان توجه کنند، ناتمام می‌مانند یا پایان دم دستی برایشان رقم زده می‌شود.

7 نکته برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما

7 نکته برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما
حتی مسافران متبحر و متخصص نیز ممکن است در طول سفر‌های خود به اشتباه یک رزرو بلیت گران‌تر از حالت معمول داشته باشند. این اتفاق ممکن است ناشی از کاهش ظرفیت، افزایش تعداد مسافران و یا کاهش تعداد پرواز‌های یک شرکت باشد. گاهی اوقات می‌توان راه‌کار‌هایی را استفاده کرد که از افزایش قیمت بلیت جلوگیری کرد.

مرض من اين روزنامه‌هاست!

مرض من اين روزنامه‌هاست!
يكي از چيزهايي كه امروز واقعاً به زبان فارسي لطمه شديدي وارد مي‌سازد همين روزنامه‌ها هستند.

خواننده‌ای ۱۰۰ میلیون داد که تیتراژ یک سریال را بخواند

آسرایی:خواننده‌های بسیاری هستند که علاقه‌مند به تیتراژخوانی در تلویزیون هستند و حتی شنیده‌ام مبالغی نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان هم پرداخت کرده‌اند تا تیتراژ یک برنامه را بخوانند.

هزینه اضافی که رستوران‌های لاکچری بی‌صدا از حسابتان کسر می‌کنند!

هزینه اضافی که رستوران‌های لاکچری بی‌صدا از حسابتان کسر می‌کنند!
در سال‌های اخیر رستوران‌ها و واحد‌های عرضه‌کننده مواد خوراکی سبک و سیاق گذشته خود را تا حدودی کنار گذاشته‌اند و از فناوری به‌روز و ارائه خدمات مناسب با نیاز و حال و هوای مشتریان روی آورده‌اند.

روزنامه ای که فروش نرفتنش سود بیشتری دارد!

روزنامه ای که فروش نرفتنش سود بیشتری دارد!
یکی از سهامداران روزنامه هفت صبح می‌نویسد: چند روزی است که بحران کاغذ مطبوعات سر و صدای زیادی به پا کرده است و دائم این خبر به گوش می‌رسد که فلان روزنامه صفحات خود را کاهش داده است.

راز‌های آشپزی که آشپز‌ها به شما نمی‌گویند

راز‌های آشپزی که آشپز‌ها به شما نمی‌گویند
در این مطلب برخی از اسرار رستوران‌ها را که معمولاً توسط سرآشپز‌ها پنهان شده اند، جمع آوری کرده ایم.

پدیده‌ای به نام نقش‌فروشی!

پدیده‌ای به نام نقش‌فروشی!
جلیل فرجاد که پس از شش سال دوری از تلویزیون با سریال رمضانی «برادر جان» به تلویزیون بازگشته است، درباره علت دوری از قاب سیما می‌گوید: متاسفانه زمانی در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ کار اینگونه بود که از ما برای حضور در یک پروژه دعوت می‌شد، اما حالا فرق کرده است و ما خودمان باید دنبال کار باشیم!

معدن هرکالا در تهران کجاست؟

معدن هرکالا در تهران کجاست؟
‌می‌توان گفت که برای هر خرید منحصر به فردی دست کم چند خیابان یا مرکز خرید برای عرضه وجود دارد. اما انتخاب محل درست خرید باعث می‌شود که به سرعت و با انرژی کمتری آن را خریداری کنید. تنها لازم است بدانید که دقیقا چه چیزی مد نظر شما است.

چگونه روز را با انرژی بیشتر شروع کنیم؟

با رعایت برخی نکات ساده می‌توانید شب‌ها خواب راحت و آرامی داشته باشید و صبح نیز با خلق و خویی بهتر و با انرژی بیشتر از خواب بیدار شوید.
عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار شد:

حذف قیمت اجاره مسکن در آگهی‌های سایت‌های اینترنتی

حذف قیمت اجاره مسکن در آگهی‌های سایت‌های اینترنتی
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قوه قضائیه در راستای اقدامات مثبت خود برای ساماندهی بازار مسکن، باید دستور حذف قیمت در بخش آگهی های اجاره مسکن در سایت های اینترنتی را بدهد.