دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۲
کد خبر: ۴۱۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
شرکت لوازم ورزشی آمریکایی نایک به منظور محدود کردن شیوع ویروس کرونا، تمامی فروشگاههای خود در آمریکا و کشورهای متعدد دیگر را تعطیل می کند.
تیتر20- نایک در بیانیه‌ای اعلام کرد فروشگاههای این شرکت در کانادا، غرب اروپا، استرالیا و نیوزیلند از ۱۶ تا ۲۷ مارس تعطیل خواهند بود. اما فروشگاههای نایک در کره جنوبی، ژاپن، اکثر نقاط چین و بسیاری از کشورهای دیگر همچنان باز بوده و به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

در بیانیه نایک آمده است: ما اقدامات بیشتری در سایر تاسیسات تحت مدیریت نایک به کار می‌گیریم که شامل دورکاری کارمندان از خانه است.

نایک اوایل ماه میلادی جاری دفتر اروپایی خود در هلند را پس از ابتلای یکی از کارمندان این دفتر به ویروس کرونا موقتا تعطیل کرد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت خرده فروشی اوربان اوتفیترز که صاحب برندهای متعددی است روز شنبه اعلام کرد تمامی فروشگاههایش در جهان را حداقل تا ۲۸ مارس تعطیل خواهد کرد. با این حال شرکت‌های خرده فروشی مانند ماسیز و بانانا رپابلیک شرکت گپ به منظور جلوگیری از افت بیشتر فروش، با ارسال اطلاعیه‌هایی به مشتریانشان اعلام کردند که همچنان به فعالیت ادامه می‌دهند./ ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: