جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
کد خبر: ۴۸۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
نخستین فروشگاه گرادپرو امروز در مرکز تجاری مدرن الهیه افتتاح می شود.
گراد پرو در مرکز خرید مدرن الهیه
تیتر20 - مدتهاست که برندهای مختلف، سفارشی دوزی و یا همان شخصی دوزی را برای مشتریانی که تمایلی به استفاده از لباس‌های آماده‌ی فروشگاهی ندارند، انجام می‌دهند.

شخصی دوزی روز به روز جایگاه خود را میان مشتریان خاص باز کرده است و در همین راستا برند گراد به فکر راه اندازی شعب شخصی دوزی خود افتاد وبدین ترتیب برند گراد پرو خلق شد.

اهمیت شخصی دوزی باعث شد برند گرادپرو در دستور کار قرارگیرد. در این شعب که از امروز کار خود را رسما آغاز می کند مشتریان با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با فروشگاه می‌توانند، سفارش خود را ثبت کنند. و نمایندگان گراد پرو پس از تماس مشتریان به محل کار و یا زندگی آنها مراجعه و سایزگیری را انجام می‌دهند.

البته هزینه محصولات گرادپرو به خاطر شخصی دوزی کمی بیش‌تر از محصولات فروشگاهی است. بنابراین مخاطبان گرادپرو کسانی هستند که نسبت به کت و شلوار و لباس خود حساسیت بیشتری داشته و یا سایزی خارج از نمونه‌های استانداری دارند.
گراد پرو در مرکز خرید مدرن الهیه
البته مشتریانی هم هستند که سایز آنها استاندارد است، اما تمایل به شخصی دوزی دارند. این دسته از مشتریان تمایل دارند، کت و شلوار به نام آنها دوخته شود و یا حتی نامشان برروی سر آستین و یا داخل کت هک شود. 

البته خط تولید شخصی‌دوزی پوشاک آقایان در مجموعه گراد پرو به روش صنعتی برای نخستین بار در کشور اجرایی می شود.

در این روش 9 گروه سایزی برای شخصی‌دوزی کت و شلوار مردانه وجود دارد که متناسب با استانداردها در اروپا و آمریکا است و  تکنولوژی‌های تولید برند  گراد پرو نیز از کشور آلمان وارد شده است.

به گفته مدیران این مجموعه سه شعبه گراد پرو در فاز اول در تهران قرار است افتتاح شود که در این راستا فروشگاه گرادپرو در مرکز تجاری مدرن الهیه امروز طی مراسمی رسما آغاز به کار می کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: