جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
کد خبر: ۵۱۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کرده بود.
خودروی تیگو8 پرو در پیست اتومبیل رانی آزادی  محک خورد
تیتر20 - روز 5 شنبه  22 مهرماه در محل پیست اتومبیل رانی آزادی تست درایو ویژه ایی برای خودروی تیگو8 پرو برگزار گردید که با دعوت ازچهره های برجسته خودرویی ، مدیران برجسته ، چهره های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه  صورت گرفت ، 2 عدد خودروی تیگو8 همراه با معرفی خودرو توسط کارشناسان مورد تست و بررسی قرار گرفت ، در این مراسم کلیه موارد ایمنی در رانندگی به همراه پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شد  .

تست درایو تیگو8 با نظم و هماهنگی صورت گرفت و بیش از 120 نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود را در مورد آن بیان نمایند . از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو پرو 8 بسیار زیبا و مدرن و امروزی است ، علی الخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملا سبکی جدید را تعریف می کند .

از سوی دیگر پس از تست موتور پر قدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهره میبرد مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت ، قدرت بالا ، صدای کم و نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی بلند و نسبتا سنگین وزن مورد تحسین قرار گرفت ، راحتی و ارگونومی و فضای مناسب 7 نفره بودن در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابل توجه تیگو8 دارد .

اما اکثر تست شوندگان با ورود به خودرو جذب مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ شدند  که در بازار ایران بی نظیر میباشد و انبوه تکنولوژی های جدید چون ADAS   ، ( رادارها و کروز کنترل تطبیقی ) در کنار کول باکس ، شارژ بی سیم موبایل ، حافظه صندلی ، گرم کن و سرد کن صندلی های جلو به همراه برقی بودن صندلی ها ، سیستم ویس کنترل و... آپشن های خاص و منحصر به فردی است که در هیچ کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو پرو8 در بازار ایران دیده نمیشود ، اکثر مدعوین از کیفیت بالا خودرو در کنار توان بالا ( 197 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن در متر ) رضایت کامل داشتند و منتظر عرضه سریعتر آن به بازار بودند تا به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: