سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸
کد خبر: ۵۲۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
بانک ملی ایران با نگاه پشتیبانی از قطب های اقتصادی استان ها، بیش از 404 میلیارد ریال تسهیلات به بخش های تولیدی لرستان پرداخت کرده است.
تیتر 20 - شرکت نورد کاران بروجرد فعال در زمینه ساخت فلزات اساسی قیمتی و فلزات غیرآهنی، بیش ترین سهم از تسهیلات بانک ملی ایران را در میان سایر واحدهای تولیدی استان به خود اختصاص داده و با دریافت 250 میلیارد ریال تسهیلات، بخش مهمی از نیاز کشور به محصولات فولادی را تامین می کند.

دهکده گردشگری و سلامت مخمل کوه لرستان و شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیری نیز در ردیف دوم اعتباری و تسهیلات دریافتی از بانک ملی ایران قرار دارند که سهم قابل قبولی را در توسعه گردشگری و همچنین صنایع دارویی استان ایفا می کنند.

مجتمع دانش بنیان خرمان، شرکت اقلیم سازان کاسیت، پرواربندی نعمت امرایی، شرکت سپینود الیگودرز، شرکت فولادکاران بروجرد و شرکت داروسازی اکسیر بروجرد از دیگر واحدهای تولیدی هستند که فعالیت خود را با اعتبارات و تسهیلات بانک ملی ایران رشد داده اند.

بانک ملی ایران در مجموع 404 میلیارد  و 500 میلیون ریال تسهیلات در 6 ماه نخست امسال به بنگاه های تولیدی و اقتصادی استان لرستان پرداخت کرده که امید می رود بتواند گامی در راستای جهش تولید و رونق اشتغال هموطنان عزیز ایران زمین باشد./ روابط عمومی بانک ملی ایران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: