چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۶
کد خبر: ۵۵۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
معاون امور شعب و بازاریابی تهران در بازدید از بیست ‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بر حمایت های بانک ملی ایران از تولید کنندگان و دست اندرکاران صنعت نفت و همچنین شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
تیتر 20-بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران ، صنعت نفت ایران را یکی از ارکان مهم کشور خواند و گفت: بانک ملی ایران با تمام توان از همه شرکت های تولید کننده و دانش بنیان این صنعت در جهت پیشبرد اهدافشان حمایت می کند .
مقدم بیرانوند در حاشیه بازدید از نمایشگاه با مهدی علی مددی معاون وزارت نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در غرفه شرکت صنایع نفت ایران در نمایشگاه بین المللی تهران دیدار و آمادگی این بانک جهت همکاری های بیشتر در این حوزه را اعلام کرد.
مهدی علی مددی نیز ضمن استقبال از هرگونه تعامل و همکاری بین وزارت نفت و بانک ملی ایران اظهار داشت: بی شک صنعت نفت قلب تپنده اقتصاد کشور است و تمامی شرکت هایی که در این صنعت فعالیت دارند هر کدام نقش مهمی در فعالیت های تولیدی ، اشتغال زایی و اقتصادی دارند و از آنجا که این شرکت ها دارای سرمایه و سود آوری خوبی هستند بی شک این همکاری ها می تواند تاثیرات مثبتی را برای هر دو سازمان در جهت پیشبرد اهدافشان که همان رونق اقتصاد کشور و کمک به اقشار مختلف جامعه است به همراه داشته باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: