چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
کد خبر: ۵۵۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۰
اخبار واصله حکایت از آن دارد که بازیکنان پرسپولیس با ۳۰ دقیقه تأخیر سر تمرین روز سه شنبه خود حاضر شدند!

تیتر۲۰- درحالی که کادرفنی پرسپولیس در زمین تمرین حضور پیدا کرده بودند بازیکنان در رختکن مانده و جلسه‌ای خصوصی بین خودشان برگزار کردند. شاگردان یحیی گل محمدی در فصل جاری و در فاصله ۳ هفته مانده به پایان لیگ بیست و یکم، فقط ۵۶ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده و انتظار داشتند پس از بازی با سپاهان و در آستانه دیدار با تراکتور تبریز بخش دیگری از مطالبات خود را دریافت کنند اما...

وعده‌های عملی نشده باشگاه و نگرانی بابت عدم پرداخت مابقی پول قرارداد لیگ بیست و یکم باعث شد بازیکنان پرسپولیس حدود ۳۰ دقیقه در رختکن تیم جلسه بگذارند. در نهایت با وساطت برخی نزدیکان تیم، بالاخره شاگردان یحیی گل محمدی راضی به تمرین شدند تا در این تیم درآستانه دیدار با تراکتور تبریز وارد یک حاشیه جدید نشود.

این اما پایان ماجرا نیست. بازیکنان پرسپولیس اصلا دل خوشی از مدیریت جدید باشگاه ندارند. پیش از این و یک روز قبل از دیدار حساس با ذوب آهن، رضا درویش به محل تمرین سرخپوشان رفت و وعده داد در صورتی که بازیکنان پرسپولیس بتوانند در اصفهان از سد شاگردان مهدی تارتار بگذرند پاداش ۵۰۰ میلیون تومانی بین آنها تقسیم خواهد شد!

آن روز محمد محمدی نیز رضا درویش را همراهی کرده و قرار بود او به صورت رسمی به عنوان معاون ورزشی باشگاه معرفی شود اما شنیدیم این دیدار خودمانی به جروبحث کشیده شد. بازیکنان بزرگ ترتیم مثل سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا از عدم توجه باشگاه و دریافت ۵۶ درصدی بازیکنان گله‌مند بوده و مراتب را به رضا درویش انتقال دادند. یحیی گل محمدی هم در آن جلسه طرف شاگردانش را گرفت و از رضا درویش حسابی گلایه کرد. حالا آن جلسه نه چندان دوستانه و وعده‌های عملی نشده باشگاه بار دیگر سرباز کرده و بازیکنان پرسپولیس را برای اعتصاب تحریک کرده است.

شاگردان یحیی گل محمدی به صورت موقت راضی به تمرین شدند اما منبعی که این خبر را در اختیارمان گذاشت مدعی شد پس از بازی با تراکتور این اعتصاب جدی‌تر دنبال خواهد شد. ظاهرا یک فرد نزدیک به باشگاه از واریز پول هنگفت بورس به حساب باشگاه پرسپولیس خبر داده است و ناراحتی سرخ‌ها به این دلیل است که مدیران این باشگاه با وجود این اتفاق هنوز مطالبات آنها را پرداخت نکرده‌اند./خبر ورزشی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: