چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
کد خبر: ۵۶۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۲
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از قطع برق بیش از ۲۰۰ اداره و نهاد اداری پرمصرف در شهر تهران طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری و همکاری خوب بانک های پایتخت در مدیریت مصرف برق خبر داد.

تیتر۲۰- کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه "خط قرمز صنعت برق در شرایط فعلی، تامین آسایش و آرامش هموطنان است و تمامی کارکنان خدوم این صنعت در تلاشند تا ذره ای اختلال در تامین برق مصرفی هموطنان ایجاد نشود"، گفت: همگام با سایر نقاط کشور با توجه به شرایط اقلیمی پیش آمده و افزایش دمای هوا در هفته ای که به نام مدیریت مصرف انرژی نامگذاری شده است، تمامی ظرفیت های فنی در این شرکت به کار گرفته شده تا با حفظ پایداری شبکه برق کلان شهر تهران، برق مصرفی منازل و محل کسب هموطنان و مشترکان تهرانی تامین شود.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به اطلاع رسانی های مکرر انجام شده و اخطارهای داده شده به مشترکان پرمصرف بخش اداری، تنها طی دیروز و امروز، 6 و 7 تیرماه برق بیش از 200 دستگاه اداری پرمصرف پایتخت که همکاری لازم را در کاهش مصرف برق نداشتند طبق اختیارات حاصل از مصوبه هیات دولت با اخطار قبلی قطع شد.

ناظریان تصریح کرد: به منظور حفظ جایگاه اجتماعی این ادارات، روز گذشته و امروز فقط اسامی پرمصرف ترین ها اعلام شد اما در صورتی که عدم همکاری این ادارات، ادامه دار باشد مجبور به اعلام اسامی تمامی ادارات پرمصرف در روزهای آتی خواهیم بود.

وی همچنین با بیان این که بررسی های میدانی و همچنین گزارش قرائت کنتورهای هوشمند برق به جز معدود مواردی، نشان دهنده کاهش قابل توجه مصرف برق در غالب بانک های شهر تهران بوده است تصریح کرد: تعهد و مسئولیت پذیری اجتماعی و ملی و همکاری ارزنده مدیران، مسئولان و کارکنان سرپرستی ها و شعبات بانک های پایتخت قابل تقدیر است و امیدواریم تعداد اندکی از شعبات باقی مانده نیز، کاهش مصرف برق را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خازرنشان کرد: قطع برق ادارات پرمصرف تا پایان پیک مصرف تابستانه با جدیت ادامه دارد.

طبق اعلام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، پژوهشگاه صنعت نفت، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت ارتباطات سیار، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، شرکت پشتیبانی امور دام کشور، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی فنی ایران، سازمان مشاوره فنی و مهندسی شهرداری تهران و ساختمان شماره 2 وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از جمله ادارات پرمصرفی بودند که در روز سه شنبه، 7 تیرماه، مشمول قطع برق شدند./تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: