سه‌شنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
کد خبر: ۵۶۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
عضو شورای شهر تهران گفت: سازمان بوستان‌ها و مناطق 22 گانه شهرداری زحمات زیادی را در نگهداشت درختان متحمل می‌شوند، اما لازم است تا علت قطع و یا خشک شدن درختان به مردم اطلاع داده شود.

تیتر۲۰- مهدی پیرهادی، عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر با اشاره به گرامیداشت روز خبرنگار، اظهارداشت: خبرنگاران، کار سخت، طاقت فرسا، پر استرس و مطالبه گرانه ای دارند و وظیفه سختی را بر عهده گرفته اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به خشک شدن برخی درختان در چند روز گذشته، یادآور شد: من موضوع را به مناطق مختلف منعکس کردم که جا دارد ازمدیران مناطق تشکر کنم اما مردم باید دلیل خشک شدن هریک از این درختان را بدانند.

وی افزود: قطع برخی از درختان به دلیل ساخت و ساز است که توجیهی ندارد و باید شهرداری نواحی تذکرات لازم را بدهند و مدیریت کنند که این درختان قطع و یا خشک نشوند.

پیرهادی با بیان اینکه سازمان بوستان ها و مناطق ۲۲ گانه برای نگهداشت درختان تلاش زیادی می کنند، یادآور شد: چون بازتاب قطع شدن همین تعداد محدود درخت در فضای مجازی زیاد است، تقاضا داریم که توجه بیشتری صورت بگیرد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نظافت شهر پس از مراسمات عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی، از پاکبانان در این زمینه تقدیر و تشکر کرد./فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: