جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۱
کد خبر: ۵۸۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
معاون توسعه سرمایه انسانی یک شرکت بیمه ای اظهار کرد: مشارکت در صنعت بیمه خیلی گسترده نیست درصورتیکه شرکت های بیمه ای در خیلی زمینه ها می توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند و سندیکای بیمه گران ایران هم می تواند در این زمینه پیشقدم شود.
مشارکت پایین، پاشنه آشیل صنعت بیمه/ جایی که نیازی به رقابت شرکت های بیمه ای هم نیست، مشارکتی وجود ندارد/نقش کمرنگ سندیکای بیمه گران در ایجاد مشارکت
تیتر20 - علی اکبر اکرامی گفت: مشارکت در صنعت بیمه و مابین شرکت های بیمه ای بسیار کم است.

وی  با اشاره به کنسرسیوم های انرژی، نفت و گاز با لیدری شرکت بیمه ایران، افزود: چند شرکت بیمه ای عضو این کنسرسیوم ها هستند که با مشارکت یکدیگر برای پالایشگاههای بزرگ  بیمه نامه صادر می کنند.

معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت بیمه ما، اذعان داشت که مشارکت در صنعت بیمه خیلی گسترده نیست درصورتیکه شرکت های بیمه ای می توانند در حوزه سرمایه گذاری ، گروه های مشترک ایجاد و سهام خرید و فروش کنند و همچنین بازار را تحلیل کرده واین تحلیل ها را به اشتراک بگذارند.

اکرامی  با بیان اینکه این روحیه عدم همکاری و مشارکت در بخشی از جامعه وجود دارد، ادامه داد: این روحیه در صنعت بیمه کمی پررنگ تر است زیرا در برخی از زمینه ها که نیازی هم  به رقابت هم نیست، مشارکتی وجود ندارد.

معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت بیمه ما، گفت: شرکت های بیمه ای می توانند مدیرانی را که در یک رشته دارای علم و دانش بالاتری هستند به عنوان مربی معرفی کنند وآموزش را  به صورت ویدئو کنفرانس برای شعب تمامی شرکت ها انجام دهند.

اکرامی اظهار کرد: سندیکای بیمه گران به عنوان خانه اهالی صنعت بیمه می تواند در این زمینه پیشقدم شود و از مدیران شرکت های بیمه ای برای آموزش استفاده کند و وظیفه فعالیت های مشارکتی مابین شرکت های بیمه ای را به عهده بگیرد.

وی خاطرنشان کردکه نوآوری در صنعت بیمه کمتروجود دارد اما سندیکای بیمه گران ایران می تواند پیشقدم شود وبا در اختیار قراردادن امکانات و  مربی به شرکت های بیمه ای در این راه کمک کند و حتی می تواند برای خود هم درآمد زایی کند، شاید اینگونه اطلاعات در صنعت بیمه به اشتراک گذاشته شود که برای این صنعت هم خیلی مفید خواهد بود./چابک آنلاین

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: