دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۸
کد خبر: ۶۰۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
به نظر می‌رسد مهدی تاج با تازه‌ترین مصاحبه‌ای که در مورد سرمربی تیم ملی انجام داد، مشخص کرد که سرمربی بعدی تیم ملی خارجی است یا ایرانی.

تیتر۲۰- مهدی تاج رئیس رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی عجله‌ای ندارد. به این خاطر که فعلا بازی‌های لیگ برتر در جریان است و اگر سرمربی تیم ملی کشورمان هم مشخص شود، وی نمی‌تواند برای تیم ملی تمرین بگذارد.

اگر فدراسیون فوتبال تصمیم به حضور مربی خارجی در راس کادر فنی تیم ملی گرفته باشد، باید در این برهه از زمان سرمربی تیم ملی را انتخاب کند تا وی با تماشای بازی‌های لیگ برتر بازیکنان مد نظر خود را برای دیدار با روسیه و عراق انتخاب کند. اینکه فدراسیون فوتبال تمایلی ندارد، در این برهه از زمان سرمربی تیم ملی را انتخاب کند، به احتمال قوی سرمربی تیم ملی ایرانی است و با شناختی که از بازیکنان دارد، نیاز به تماشای بازی‌های لیگ برتر و انتخاب مهره‌های مد نظر خود ندارد.

تیم ملی در فیفا دی فروردین قرار است با تیم‌های روسیه و عراق بازی کند و گفته می‌شود با جدایی جواد نکونام از تیم فولاد شانس وی برای هدایت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بیشتر شده است. این همان ایده‌ای است که مهدی تاج بعد از حضور دوباره در فدراسیون فوتبال آنرا افشا کرد./خبر آنلاین

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: