دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
اجتماعی
تیتر20 بررسی کرد؛

مهم‌ترین چالش‌های پیش‌روی سازمان تامین اجتماعی

مهم‌ترین چالش‌های پیش‌روی سازمان تامین اجتماعی
امروزه سازمان تامین اجتماعی با مشکلاتی زیادی مواجه است که تغییر و تحولات اقتصادی و اجتماعی باعث شده است که هزینه‌های این صندوق به شدت رو به افزایش باشد و این امر تبدیل به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیران سازمان تامین اجتماعی شده است. در سراسر دنیا کاهش نرخ تولد از یک سو و افزایش سن افراد از سوی دیگر، منجر به افزایش چشمگیر میزان جمعیت بازنشستگان شده است.

نیازفدراسیون سواری کاری ؛ثبات به جای تغییر

نیازفدراسیون سواری کاری ؛ثبات به جای تغییر
اصولا تغییر و تحولات مدیریتی در شرایط انجام می شود که نیاز به توسعه کمی و کیفی وجود داشته باشد،اما با بررسی کارنامه مدیریت فعلی فدراسیون سوارکاری کشور به نظر می رسد این فدراسیون برای ادامه مسیر فعلی و تکامل بیشتر به ثبات نیاز دارد و هر گونه تغییری احتمال دور شدن از مسیر اصلی را بیشتر و بیشتر می کند
کتابی برای همه مدیران و کارکنان انجمن ها و تشکل ها

برنامه ریزی راهبردی در سازمان های غیرانتفاعی منتشر شد

ویدئو/ مدیرعامل گل‌گهر در برنامه زنده تلویزیونی «در پناه عشق» شبکه دو سیما

مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در برنامه زنده تلویزیونی «در پناه عشق» شبکه دو سیما به گفتگو پرداخت.

7 علت چالش ترافیک در تهران

تحقیقات میدانی و همچنین بررسی‌‌های درباره این «اتلاف وقت بی‌‌سابقه شهروندان در ترافیک تهران» 7 علت را شناسایی کرده است.

ممنوعیت پرداخت نقدی عوارض پارک حاشیه ای

سرپرست معاونت بهره برداری از سیستم های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک، جزئیات مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای معابر شهر تهران را تشریح کرد.

برگزاری همایش شکست های طلایی در برج میلاد تهران

همایش شکست های طلایی هفته گذشته در برج میلاد تهران برگزار شد.

راهکارهای شهرداری برای عبور از سال پرتنش آبی

معاون پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تشریح راهکارهای شهرداری برای عبور از سال پرتنش آبی کشور گفت: نقش مردم در کاهش مصرف آب در شهر تهران بسیار حائز اهمیت است.

نماد تهران چرا زیان‌ده شد

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به نقش همه‌گیری کرونا در زیان‌ده شدن برج «میلاد» گفت: با تلاش کمیسیون فرهنگی-اجتماعی و کمیسیون‌های دیگر به‌دنبال فعال‌سازی این ظرفیت هستیم.

آیا دولت از شرکت های حامی اشتغال بانوان پشتیبانی می کند

امروزه با توجه به حضور بیشتر زنان در حوزه بازار کار، توانمندسازی زنان بویژه افراد سرپرست خانوار از دغدغه های مهم جامعه است. زنان شاغل می توانند با حضور در بازار کار نقش مهمی در صنعت و اقتصاد خانواده ایفا کنند در همین زمینه دولت با ایجاد سیاست‌ها و برنامه‌های منسجم و پشتیبانی از شرکت های تولیدی حامی اشتغال زنان می تواند نقش بسزایی ایفا کند.

تاکتیک ایران برای جذب گردشگر برای جام جهانی 2022

دستیار ستادی معاون گردشگری می‌گوید: جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کیک نیست که سهم هر کشور را تقدیم کنند. این رویداد حکم یک کیسه برنج را دارد که همه داخل آن مشت می‌کنند تا سهم خود را بردارند؛ مصر، عربستان، ترکیه، امارات و کویت منتظر آن لحظه طلایی هستند و ما هم باید تاکتیک درستی داشته باشیم.

کمیسیون ماده ۱۰۰ هیچ تغییری نمی‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ تغییری نمی‌کند، گفت: اصلاح این کمیسیون اساساً وظیفه شورا نیست و شورا نمی‌تواند در آن دخالتی کند.

نخستین تصفیه خانه صنعتی کشور با روش DAF در شرکت احیا استیل بافت افتتاح شد

نخستین تصفیه خانه صنعتی کشور با روش DAF با سرمایه گذاری ۳۰میلیارد تومان همزمان با روز هوای پاک،  در شرکت احیا استیل بافت کرمان افتتاح و به بهرداری رسید.

هادیانفر تمام موارد را نگفت!/ علت تصادف تنها باز نشدن ایربگ نبود

جاده‌ ناهموار،‏ شرایط آب و هوایی نامناسب، خودروهای قدیمی و عدم رعایت فاصله مناسب از طرف رانندگان دست به دست هم دادند تا در تقویم کشور 20دی ماه به عنوان حادثه‌ای تلخ ثبت شود.

پایتخت نشینان و معضل "جای پارک خودرو"

پیدا کردن فضا برای پارک خودرو از گذشته یک مشکل بود؛ اما با شیوع کرونا ویروس و استفاده بیشتر مردم از خودروی شخصی این مشکل به کابوس رانندگان بدل شد؛ بگونه‌ای که تقریبا همه ما تجربه پارک دوبل یا بالا پایین کردن کوچه ها و خیابانها برای پیدا کردن جای پارک را داریم، اما راه حل چیست و تا به کی باید به دنبال فضایی برای پارک خودرو گشت؟

سرنوشت مبهم امانت ایران در دست آمریکایی‌ها

رییس موسسه شرق‌شناسی شیکاگو دو سال پیش که چهارمین محموله از الواح هخامنشی را به ایران آورد، گفت: اگر «اوفک» مجوز بدهد، تمام الواح هخامنشی باقی‌مانده در آمریکا در اولین فرصت و به امن‌ترین روش ممکن به ایران منتقل می‌شود. حالا سفیر ایران در سازمان ملل به آمریکا یادآور شده که این الواح امانت است و باید کامل، مرتب و سالم برگردد.

«نان تافتون» از کجا آمده؟

گفته می‌شود که «تافتان و تفتان در گویش تهرانی به تافتون بدل شده»؛ در این‌باره بیشتر می‌خوانیم.

دلالان صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند

یکی از فعالان گردشگری سلامت که سال‌ها سابقه فعالیت در این حوزه را دارد، معتقد است: اصلی‌تری مافیا در حوزه گردشگری سلامت در مرزهای کشور شکل می‌گیرد و درواقع دلال‌ها صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند.

شیوع زمین‌خواری با جعل اسناد قدیمی/ 7 ماه تا پایان مهلت قانونی اسکن 3 میلیون سند

دفاتر اسناد رسمی به منظور جلوگیری از جعل سند و زمین‌خواری، فقط 7ماه مهلت دارند تا اسکن 3 میلیون سند قدیمی و دست‌نویس را به اتمام برسانند، با این وجود هنوز هم جزئیات انجام این پروژه در ابهام است.