چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 29
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      

titre20.ir

خرده فروشی

مطالب بیشتر
ضرورت اتحاد تشکل‌های صنعت پخش برای چانه‌زنی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ضرورت اتحاد تشکل‌های صنعت پخش برای چانه‌زنی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ساختارهای تفکیک شده و منحصر بفرد موجود در هر یک از هلدینگ‌های کشور، امکان تشکیل کنسرسیوم بین شرکت‌های پخش روی کاغذ امکان  دارد اما در زمین اجرا بهتر است از ساختارهای موجود در انجمن شرکت‌های پخش استفاده شود تا حمایت‌های لازم برای اعضا فراهم  شود. برای مثال یکی از موارد کارآیی این اتحاد می‌تواند به تعادل رساندن مارژین‌ها در چانه‌زنی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ باشد.

پخش تخصصی می شود/  مزایای ایجاد شرکت‌‌‌های تریپل
احمد شیروانی، دبیر انجمن ملی صنعت پخش کشور :

پخش تخصصی می شود/ مزایای ایجاد شرکت‌‌‌های تریپل

مالکان شرکت‌های بزرگ پخش که معمولا تولیدکنندگان بزرگ هستند، عموما سود را در تولید و در سبد عرضه کالای خود می‌‌‌بینند نه در ایجاد خود شرکت پخش. پس ما نخست باید به سمت و سوی شرکت‌های بزرگ توزیع‌کننده برویم که فعالیت تخصصی این شرکت‌‌‌ها Third Party Logistic (شرکت‌‌‌های لجستیکی طرف سوم یا به‌‌‌اختصار ۳PLها به شرکت‌‌‌هایی گفته می‌‌‌شود که سازمان‌‌‌های تولیدی یا خدماتی بخشی یا کل امور لجستیکی خود را به آنها برون‌سپاری می‌‌‌کنند) است که اصطلاحا به آنها شرکت‎ های تریپل گفته می‌شود

جنجال فروش آنلاین دارو ادامه دارد

جنجال فروش آنلاین دارو ادامه دارد

این روزها بار دیگر بحث‌ فروش اینترنتی دارو بالا گرفته‌است؛ این درحالیست که مشخص است سکوهای اینترنتی مانند هر کسب و کار دیگری با نگاه «فروش» و کسب درآمد، وارد مقوله‌ «دارو» شده‌اند؛ موضوعی که با نگاه داروسازان به «ارایه» دارو به عنوان کالایی سلامت‌محور در تناقض است و همین هم مسبب بروز چالش‌ها و نابسامانی‌هایی در بازار حساس و البته پیچیده دارو شده و گلایه داروسازان و دست‌اندرکاران حوزه دارو را در پی داشته است.

مافیای نظام توزیع عامل مشکلات  حوزه توزیع کالا

مافیای نظام توزیع عامل مشکلات حوزه توزیع کالا

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه مشکلات عدیده ای در حوزه توزیع کالاهای اساسی وجود دارد که از مافیای نظام توزیع نشأت گرفته است، گفت: نمونه موفقی برای عرضه کالاهای اساسی از سوی اصناف در کرمانشاه اجرا شده که می‌تواند به عنوان الگو به سایر اتاق‌ها معرفی شود، اما لازم است توزیع کالای اساسی توسط اصناف از سوی ستاد تنظیم بازار کشور تصویب و ابلاغ شود.

یک دهه با

یک دهه با "افق کوروش"؛ از توسعه شعب تا ارتقای خدمات

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در یک دهه گذشته در دو مرحله رویکرد توسعه کمی و کیفی شعب فروشگاه را اجرایی کرده است. در مرحله سوم با تمرکز بر انبارداری و حمل و نقل در راستای متنوع سازی و ارزان کردن سبد محصولات افق کوروش گام برداشته است.

طی ۲ سال گذشته ۱۲ فروشگاه به ناوگان خدمات‌رسانی شهروند اضافه شده است

طی ۲ سال گذشته ۱۲ فروشگاه به ناوگان خدمات‌رسانی شهروند اضافه شده است

مدیرعامل شرکت شهروند گفت: در حوزه کالبدی و سخت افزاری توسعه فروشگاه‌های شهروند در دستور کار قرار گرفته است، طی ۲ سال گذشته ۱۲ فروشگاه به ناوگان خدمات‌رسانی شهروند اضافه شده است؛در راستای تحول سخت‌افزاری و کالبدی همه تلاش خود را می‌کنیم تا توسعه شهروند را محقق نماییم.

نیازمندیها