جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱
مدیر برنامه سردار آزمون در گفت‌وگو با یک رسانه روسی آخرین وضعیت انتقال این مهاجم ایرانی و پیشنهاد زنیت سن‌پترزبورگ را تشریح کرد.
بیمه تامین ‌اجتماعی برخلاف آنچه برخی تصور می‌کنند تنها منحصر به شاغلان در کارگاه‌های مشمول قانون تامین ‌اجتماعی که از سوی کارفرمایان بیمه می‌شوند، نیست و در قانون تامین ‌اجتماعی این امکان فراهم شده تا افرادی که مشمول هیچ بیمه‌ای نیستند نیز تحت پوشش بیمه‌ای این سازمان قرار گیرند.
جدیدترین اخبار مربوط به حواشی انتخابات اتاق بازرگانی حاکی از آن است که شکایتی علیه رویه‌ای که شورای عالی نظارت در این دوره در پیش گرفته‌، در مراجع قضایی ثبت شده است. گفته می‌شود این شورا نمی‌تواند کسانی را که عضو اتاق هستند، از حق رای محروم کند؛ اما شروط اصلاحیه جدید آیین‌نامه انتخابات، حق اعضا را ضایع خواهدکرد. اگر قرار بر اصلاح باشد، سختگیری باید در شروط عضویت اعمال شود.
سخنگوی دولت گفت: کلیات تشکیل سازمان بازرگانی و تنظیم بازار به تصویب دولت رسید.
در راستای افزایش سطح دسترسی مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو دو بانک پاسارگاد و رفاه کارگران را به فهرست بانک های عامل برای افتتاح حساب وکالتی و یا وکالتی کردن حساب قبلی اضافه کرد.
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای، مصوبه شورای پول و اعتبار درباره اصلاح نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
شروع پروژه مرکز «تحقیقات و نوآوری» گروه بهمن با حضور شهردار تهران
شهردار و رئیس شورای شهر و معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از کارخانه بهمن موتور بازدید کردند.
همزمان با اجرای برنامه «فجر تا فطر» هیئت دولت، طرح ویژه «از دم قسط» برای تجربه یک خرید اعتباری با سود صفر درصد از فروشگاه‌های رفاه در دسترس عموم قرار گرفت.
دارو به عنوان پاشنه آشیل نظام سلامت کشور تلقی می‌شود، زیرا با کوچک ترین بحران دارویی، سلامت مردم و بیماران؛ تهدید می شود.
یک متخصص ارتوپد و فلوشیپ ورزشی گفت: کم راه رفتن، راه نرفتن یا استفاده بیش از حد و زیاد هر دو باعث آتروز می شوند.
در مراسمی که با حضور مدیران ارشد سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در شرکت سام سرویس برگزار شد، ضمن بازدید از بخش های مختلف این شرکت، تندیس طلایی ملی سال های 1399 و 1400 برای چندمین دوره متوالی به این شرکت اهدا شد.
یکی از نوآوری‌های متمایز لجستیک مدرن، تامین مالی انبار است که خدمات مالی را در زنجیره تامین جای می‌دهد و راه‌حل‌هایی را برای مشکلات تامین مالی ذی‌نفعان سطح پایه و شرکت‌های کوچک و متوسط ارائه می‌دهد
رئیس هیات‌مدیره نصر تهران با ایجاد محدودیت‌های اعلام شده روی اینترنت مخالفت کرده و آن را به ضرر کسب‌وکارها دانسته، اما گفته است از آنجا که این سازمان در قبال اعضای خود باید پاسخگو باشد.
بودجه سال‌جاری شهرداری تهران ۵۰‌هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان بود که شهرداری بنا داشت این رقم را برای سال آینده به ۷۸‌هزار و ۴۷۵ میلیارد تومان افزایش دهد. اما شورای شهر بر اساس سناریوهای مختلف پیش‌بینی شده در کمیسیون تلفیق، سقف را به ۷۵‌هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان کاهش داد.
مواضع اعضای هیات‌نمایندگان اتاق بازرگانی در سال‌های گذشته اثرات مثبتی بر رشد صنایع کشور داشته است؟
صفحه  از ۱۲