جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
کد خبر: ۵۰۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۰
منتظر انفجار یک بمب واقعی خبری باشید. این بمب به زودی در خیابان سئول منفجر می‌شود.
تیتر20  - امید یوسفیان؛ روزگاری در فصل نقل و انتقالات منتظر چنین بمب‌هایی بودیم؛ اما حالا دیگر اوضاع فرق کرده و این بمب هم ربطی به نقل و انتقال بازیکن ندارد.

اگرچه رفقای درجه یک رئیس فدراسیون همگی با پرواز لوکس و گرانقیمت به منامه بحرین رفته‌اند ولی قرار بود یک لشکر به بحرین بروند. این سفر اگر انجام می‌شد فدراسیون فوتبال زیر تیغ قرار می‌گرفت و نهادهای نظارتی بالای سر فدراسیون قرار می‌گرفتند. از رئیس دفتر تا راننده و روسای دپارتمان‌ها و کمیته‌ها برای همه ویزا آمده بود و در آستانه سفر، همه چیز لغو شد.

منصور قنبرزاده که خود طبق مقررات باید به این سفر می‌رفت، به بحرین نرفت و از اعزام این لشکر هم جلوگیری کرد تا یک بحران خودساخته دیگر برای فدراسیون جدید به وجود نیاید.

قنبرزاده یکی از آنهاست که با تصمیم‌های خلق‌الساعه و هیجانی شهاب عزیزی خادم موافق نیست و همین موجب شده مغضوب دوستان نزدیک رئیس شود.

رئیس و دبیرکل، تا کنون در بسیاری موارد به دو راهی خورده‌اند. عزیزی خادم از زمان انتخاب خود به عنوان رئیس فدراسیون فردی را برای دبیرکلی فدراسیون در نظر گرفته بود که حاشیه‌های فراوانی داشت و به دلیل همین حاشیه‌ها، مخالفانی جدی دارد و همانها نگذاشتند عزیزی خادم انتخاب باب میلش را انجام دهد. اگر تعداد موارد اختلاف نظر رئیس و دبیر کل زیاد شود شاید رئیس همان فرد را برای دبیرکلی انتخاب کند.

عزیزی خادم در ماجرای انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی نشان داد که به اتخاذ تصمیم‌های بحران‌ساز و جنجالی علاقه فراوانی دارد و ترسی هم از مخالفت مردم ندارد. او در آن ماجرا متوجه مخالفت و نارضایتی همه مردم ایران شد؛ اما سر حرفش ایستاد و رودرروی مردم ماند تا در نهایت مجبور شد کریم باقری را با عنوانی دیگر به تیم اضافه کند تا شاید اردو به آرامش برسد که همین گونه هم شد. 

شهره موسوی نایب رئیس بانوان فدراسیون که روزی گفته بود عزیزی خادم رویایی‌ترین فدراسیون تاریخ را خواهد ساخت، حالا خیلی زود از ادعای خود عقب‌نشینی کرده است. او خیلی زود دانست آن ادعا را زود مطرح کرده و آن روز شناختی از شیوه مدیریت عزیزی خادم نداشته است. سه هفته قبل اولین جرقه اختلاف خورد و هفته گذشته او تا یک قدمی استعفا پیش رفت.

برخی نزدیکان نایب رئیس بانوان که در امور اقتصادی موفقیتی چشمگیر دارد، کاملا تایید می‌کنند که او از شیوه اداره فدراسیون به شدت ناراضی است. عزیزی خادم از او وقت خواسته تا بعد از مسابقات دور اول مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، تمام موارد مورد نظر نایب رئیس را اجرا کند؛ اما بعید است او بتواند از پس موانع این امر بربیاید تا رضایت نایب رئیس بانوان خود را جلب کند. 

نایب رئیس دو می‌رود؟ 
گفته می‌شود بعد از پایان رقابتهای باشگاهی این فصل، اتفاقات بزرگی در ساختمان سازمان لیگ در میدان شیخ بهایی خواهد افتاد. اگرچه فرد سفارش شده رئیس فدراسیون (که اکنون در منامه کنار رئیس است) هنوز راهی به سازمان لیگ پیدا نکرده؛ اما به نظر می‌رسد عزیزی خادم در پایان لیگ، مدیران آن ساختمان را به طور کلی تغییر خواهد داد.

حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ که هنگام برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال سرپرست فدراسیون بود، در آن روزها کنار عزیزی خادم بود و آرای فراوانی هم برای او جمع کرد و عزیزی مدیون اوست؛ اما حالا دیگر این دو کنار هم نیستند و مسائل مختلفی موجب دوری آنها از هم شده است.

شاید دامنه این اختلافات تا پایان رقابتهای باشگاهی آنقدر گسترده شود که به جدایی این دو نفر از هم منجر شود. اگر این گونه شود دوست محبوب آقای رئیس هم با خیال راحت در ساختمان سازمان لیگ مشغول به فعالیت خواهد شد که ورود این فرد هم بدون حاشیه و جنجال نخواهد بود. 

منتظر انفجار بمب باشید
به صورت کاملا مشخص رئیس فدراسیون، فقط دوستان نزدیک و کناری خود را راضی نگه داشته و همه تقریبا از شیوه مدیریت او ناراضی‌اند. بعد از پایان مسابقات دور اول مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، شمارش معکوس برای تغییرات و جابجایی‌های بزرگ در سطح کلان مدیریتی فدراسیون آغاز خواهد شد. تغییراتی که تیر آن شاید یکی از سه مدیر مورد نظر و شاید همه آنها را نشانه برود و استعفا و برکناری، منجر به جدایی آنها شود. منتظر باشید و همه اتفاقات ساختمان پرسروصدای سئول را به دقت زیر نظر داشته باشید./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: