چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 November 29
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت که اکنون صنعتگران بعضا با مشکل کمبود نقدینگی مواجه‌اند و بانک‌ها نیز برای رفع این مشکل آنطور که باید وارد صحنه نشده‌اند.
کد خبر: ۶۵۶۳۴

تیتر۲۰-  عزیزالله افضلی روز چهارشنبه ۱۰ آبان در نشست هم‌اندیشی انجمن های صنایع همگن و فعالان شهرک های صنعتی البرز گفت: حضور پررنگ صنایع در صحنه های تولید و صادرات نشانه حاکمیت هماهنگی و ایستادگی فعالان این عرصه در خنثی کردن اقدامات دشمنان است.

سرپرست حوزه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزاری این‌گونه نشست‌های هم اندیشی را منشأ خیر و برکات فراوان در جهت تسهیل و رفع مشکلات صنعتگران و فعالان اقتصادی در سطح استان ارزیابی کرد.

افضلی گفت: در صورتی نتایج حاصل از برگزاری این نشست ها با موفقیت در حد انتظار همراه خواهد شد که با مصوب کارشناسی شده، هدفمند و قابل اجرا همراه شود.

وی ادامه داد: باید مشکلات به صورت هدفمند و با نگاه کارشناسی مطرح شود تا در پی رفع آنها  باشیم.

وی از اقتصاد ایران آن هم در شرایط تحریم به عنوان یک اقتصاد منحصر به فرد در دنیا نام برد و اظهار کرد:  از دهه ۵۰ به بعد ایران یک برنامه توسعه ای در سطح کلان و خرد را در دستور کار قرار داده است، ولی بحث و بررسی پیرامون میزان موفقیت در این زمینه نیازمند تشکیل نشست های تخصصی تر است.

وی از تولیدکنندگان و صنعتگران به عنوان جهادگران بستر جنگ اقتصادی نام برد و افزود: تحریم های ظالمانه دهه های اخیر مشکلات بسیاری را در مسیر  برنامه های کلان  اقتصادی کشور  ایجاد کرده است و همواره برای رفع این چالش ها تلاش شده است.

وی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی به عنوان خادمان مردم نام برد و گفت: خرسندم که صنعتگران با وجود تمام محدودیت ها در برابر مشکلات ایستادگی کرده اند و با تمام وجودشان اقتصاد ایران را سرپا نگه داشته اند ، لذا وظیفه می دانم از این قشر فعال جامعه و دیگر  زحمت‌کشان عرصه کار و تولید تشکر و قدردانی کنم.

سرپرست حوزه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز ضمن اعلام همراهی مجموعه مسئولان البرز در جهت رفع مشکلات بخش تولید در سطح استان، ابراز داشت: ما خادمان شما  همواره پیگیر حل مشکلات خرد وکلان صنعتگران هستیم.

افضلی با اشاره به پاره ای مشکلات صنعتگران از جمله برخی چالش های ارزی، قطعی برق و بیمه تامین اجتماعی گفت: نشست های به صورت مستمر  برای این موانع در حال برگزاری است و تا کنون مواردی از آنها مرتفع شده است.

وی با اشاره به وابستگی اقتصاد کشور به نفت طی چند دهه گذشته  اظهار امیدواری کرد، با برنامه ریزی های میان مدت و دراز مدت و تلاش وافر فعالان عرصه اقتصاد، جامعه از وابستگی به درآمد نفتی رهایی یابد.

افضلی با اشاره به تلاش مستمر دولت سیزدهم برای بهبود در حد انتظار وضعیت حاکم بر اقتصاد کشور گفت: نیک می‌دانیم که اکنون صنعتگران بعضا با مشکل کمبود نقدینگی مواجه اند و بانک ها نیز برای رفع این مشکل آنطور که باید وارد صحنه نشده‌اند./ایسنا

ارسال نظرات
موضوعات روز