چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 29
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      

خبر

متعهد به حرکت در مسیر تعالی هستیم

متعهد به حرکت در مسیر تعالی هستیم

دوشنبه ۰۴ دی ۱۴۰۲ | ساعت ۱۴:۰۶
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت فولاد کشور، در جهت خلق ارزش مشترک برای همه ذی‌نفعان سازمان حرکت می‌کند و همواره خود را متعهد به حرکت در مسیر تعالی می‌داند.
جوان پولدار ایرانی 

جوان پولدار ایرانی 

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ | ساعت ۱۲:۱۰
یکی از اهداف و بهتر بگوییم آرزوهای هر فردی این است که در زمان کوتاه به ثروت برسد. کسب ثروت از اصلی‌ترین اهداف و خواسته‌های افراد است و تفاوت در مرزهای جغرافیایی در این موضوع هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند. در هر جای این کره خاکی که بایستید ثروت برای شما قدرت و رفاه به همراه می‌آورد و چه چیزی بهتر و هیجان انگیزتر از اینکه بتوانید در زمان کوتاهی به ثروت برسید 
 هدفگذاری صادرات ایربگ به روسیه در فاز اول

 هدفگذاری صادرات ایربگ به روسیه در فاز اول

چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۵:۱۹
امروز دارا بودن واحد‌های تحقیق و توسعه برای شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا این واحد‌ها در زمینه توسعه محصول می‌توانند بسیار مثرثمر باشند و قطعه‌سازان را با تکنولوژی‌های روز مجهز سازند.
تولید خودرو برقی و راه‌اندازی زیر ساخت‌های آن درایران خودرو شتاب گرفت/ بعد از «تارا برقی»، «ری‌ر‌ا برقی» پاییز رونمایی می‌شود

تولید خودرو برقی و راه‌اندازی زیر ساخت‌های آن درایران خودرو شتاب گرفت/ بعد از «تارا برقی»، «ری‌ر‌ا برقی» پاییز رونمایی می‌شود

شنبه ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۲:۲۶
شرکت ایران خودرو در سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی را برای توسعه خودرو‌های برقی در کشور انجام داده است همچنین، این شرکت در حال توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز برای شارژ خودرو‌های الکتریکی با شرکت‌های نظیر مپنا است.

گزارشی از غرفه گروه بهمن در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد

پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۲۱:۳۴
گروه بهمن در این نمایشگاه با محصولات محبوب و جدید خود در حوزه موتورسیکلت، سواری و تجاری به نمایش گذاشت.

نوآوری در بومی سازی و گام بلند فولاد سنگان در تولید گندله

شنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۹:۵۳
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، گامی بلند را برای افق 1404 برداشته است که نتیجه آن توسعه درون سازمانی، منطقه ای و همچنین افزایش تولید خواهد بود. امروز این مجموعه برای تولید 7.5 میلیون تن گندله برنامه ریزی کرده است و تلاش می کند تا بسترهای تحقق این برنامه را به موازات اجرای این پروژه فراهم شود.
بررسی عملکرد سندیکای بیمه گران در آستانه انتخابات/ ارزش افزوده این تشکل چیست؟

بررسی عملکرد سندیکای بیمه گران در آستانه انتخابات/ ارزش افزوده این تشکل چیست؟

شنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۱:۲۹
از اهدافی که سندیکای بیمه گران ایران دنبال کرده کوشش برای آشنا کردن مردم با مزایای بیمه و ارتقاء سطح فرهنگ بیمه در جامعه است؛ از این حیث به نظر می‌رسد کارگروه‌های این تشکل صنفی عملکرد مثبتی از خود ارایه نداده است. میزان ضریب نفوذ بیمه در کشور نسبت به دیگر کشورهای جهان در سطح پایین‌تری قرار دارد و فرهنگ بیمه هنوز آنطور که باید در سطح جامعه ایجاد نشده است.

توسعه شبکه نمایندگان فروش و خدمات پس فروش «ایستا موتور ارس» در سراسر کشور

شنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۰:۴۱
«ایستا موتور ارس» در تلاش است ضمن ایجاد کارخانه تولیدی خودرو، خود را به عنوان یکی از شرکت های تخصصی بخش خصوصی کشور در صنعت خودرو و صنایع و خدمات وابسته به جامعه مصرف ایران معرفی کند.
سند راهبردی صنعت پخش از ماه آینده اجرایی می شود

سند راهبردی صنعت پخش از ماه آینده اجرایی می شود

شنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۰۹:۳۸
شیروانی: انجمن ملی صنعت پخش به دنبال بازنگری در استراتژی خود برای تقویت جایگاه و افزایش مطالبه گری است‌.
موضوعات روز