يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 21
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
کیومرث هاشمی از اختصاص بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای بازسازی مجموعه ورزشگاه آزادی خبر داد.
کد خبر: ۶۸۱۶۴

تیتر۲۰- کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان، در حاشیه مراسم افتتاحیه هتل جدید فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توفیق داشتیم امروز در مراسم پروژه هتل فوتبال در مرکز تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال حضور پیدا کردیم.

او ادامه داد: این هتل با ظرفیت ۴۴ نفر به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید. با همکاری و مساعدت شهرداری تهران که خیلی زحمات خوبی کشیدند در شأن و جایگاه تیم‌های ملی ماست که بتوانند از این ظرفیت که ایجاد شده استفاده کنند. در کنار  اتاق‌هایی که برای کادرفنی و بازیکنان پیش بینی شده، خدمات رفاهی مانند رستوران، آب درمانی و سایر خدمات نیز پیش بینی شده است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: همچنین کلاس‌های آموزشی که نیاز است مربیان تیم ملی برگزار کنند پیش‌بینی شده و یک مجموعه خیلی مناسب است که به سهم خودم از آقای تاج و همکاران عزیز ایشان، شهردار محترم آقای زاکانی و همکارانشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

هاشمی با اشاره به رشد زیرساخت‌های فوتبال عنوان کرد: توسعه زیرساخت‌های فوتبال می‌تواند به توسعه فوتبال کشور کمک کند. یک عددی را بگویم، شاید تا به امروز گفته نشده است. ما در سراسر کشور به جهت همه گیر بودن رشته فوتبال در سطح کشور و علاقه مندی جوانان نسبت به این رشته، بیشترین هیات ورزشی در کل کشور بین فدراسیون‌ها متعلق به فدراسیون فوتبال است‌. یک چیزی بالغ بر ۶۹ میلیون متر مربع فضایی است که در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دارد که ۲۰ میلیون متر مربع آن مساحت فضای مفید است که خود بازیکنان از آن استفاده می‌کنند. حدود ۵۲۷۹ زمین فوتبال چمن مصنوعی و طبیعی در اختیار فوتبال کشور است و خدمت رسانی می‌کنند.

او ادامه داد: محاسبه کردیم ۴۴ درصد از اماکنی که تحت مالکیت دولت و وزارت ورزش و جوانان است، به فوتبال اختصاص یافته است. به امید خدا با برنامه ریزی‌هایی که فدراسیون انجام می‌دهد و با تلاش هیات ها در استان‌ها با این زیر ساختی که فراهم شده شاهد موفقیت و رشد بیش از پیش فوتبال کشورمان باشیم. 

وزیر ورزش درخصوص اینکه چه زمانی وضعیت ورزشگاه آزادی درست می‌شود، گفت: از زمانی که ما آمدیم ورزشگاه آزادی یک متر خزانه چمن نداشت و الان برابر همان زمین چمن، ما خزانه داریم. شرایط چمن خوب شده اما شاید کافی نباشد. بحث بازسازی ورزشگاه ادامه پیدا می‌کند، دولت مصمم است که بالای ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل بازسازی ورزشگاه پیش بینی کند که این اقدامات می‌تواند به بازسازی مجموعه کمک کرده و این دغدغه را برطرف کند./ایسنا

ارسال نظرات
موضوعات روز