سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰
کد خبر: ۴۹۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
عده‌ای از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با حمله به عبدی او را مقصر تساوی تیمشان مقابل پدیده می‌دانند.
تیتر20 -  مهدی عبدی طی دوران حضورش در پرسپولیس گل‌های فوق العاده مهمی به ثمر رساند و به قول معروف یک شبه راه صد ساله را رفت. عبدی بعد از گلزنی در فینال آسیا فقط دو گل برای پرسپولیس زد و اصلا نتوانست از فرصتی که به او داده شد استفاده کند.

مهاجم جوان سرخ‌ها آنقدر گل نزد و ضعیف ظاهر شد که  در چند دیدار آخر پرسپولیس یحیی گل‌محمدی  تیمش را بدون مهاجم تخصصی به میدان می‌فرستاد ولی از عبدی استفاده نمی‌کرد. در جریان دیدار پرسپولیس و پدیده عبدی یک موقعیت عالی گلزنی را خراب کرد و نتوانست دروازه خالی حریف را باز کند. همین موضوع و البته از دست رفتن دو امتیاز حساس برای سرخ‌پوشان باعث شد انتقادات از عبدی جوان به اوج خودش برسد.

همچنین عده‌ای از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با حمله به عبدی او را مقصر تساوی تیمشان مقابل پدیده می دانستند و از یحی گل‌محمدی درخواست می‌کردند با بازی ندادن به این بازیکن کاری کند تا عبدی به خودش بیاید. مهدی خوب می‌داند با ادامه این روند ضعیف و همچنین حضور ترابی، مغانلو، امیری و آل‌کثیر شانس زیادی برای بازی کردن ندارد و شاید همین موضوع آینده او را در پرسپولیس تحت تاثیر قرار دهد./خبرورزشی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: