سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
کد خبر: ۴۹۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
با امضای قرارداد همکاری میان هایپر فامیلی و "داپ اپ" امکان پذیر شد
کلیه مشتریان اپلیکیشن "داپ اَپ" می توانند با خرید از فروشگاه زنجیره ای فامیلی ۴ درصد از کل مبلغ خرید خود را بعنوان( کش بک) پاداش خرید بصورت نقدی دریافت کنند.
مشتریان اپلیکیشن داپ اَپ با خرید از فروشگاه زنجیره ای فامیلی  ۴ درصد از کل مبلغ خرید را بصورت نقدی دریافت می کنند
تیتر20 - محمدحسین اسمایی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای هایپرفامیلی در مراسم انعقاد قراردادهمکاری فروشگاه های زنجیره ای فامیلی و اپلیکیشن داپ اپ در زمینه پیاده سازی مکانیزم کش بک اظهار داشت: 3 سال از تاسیس هایپر فامیلی می گذرد و در این مدت موفق به راه اندازی 36 فروشگاه شده ایم و برای سال 1400 طبق برنامه ریزی انجام شده تعداد فروشگاه هایمان 2 برابر خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس در سال جدید حدود 80 هزار مترمربع فضای فروشگاهی جدید ایجاد و برای 3 هزار نفر اشتغالزایی می شود.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای هایپرفامیلی با اشاره به اینکه به دنبال ابزار هایی برای رسیدن به توسعه پایدارهستیم گفت: بر روی باشگاه مشتریان شرکت های رقیب بررسی هایی انجام شد و به این نتیجه رسیدیم که هیچکدام از رقبا در بخش باشگاه مشتریان خوب عمل نکرده اند و  رزومه دقیقی از مشتریانشان ثبت و نگهداری نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه جای خالی یک پلتفرم برای مکانیزم "کش بک" در باشگاه مشتریان احساس می شود، افزود: در این رابطه  با مجموعه داپ اپ آشنا شدیم و 6 ماه کار کارشناسی انجام دادیم تا امروز توانستیم  قرارداد همکاری را منعقد نماییم.

اسمایی ابراز امیدواری کرد با کمک اپلیکیشن داپ اپ بتوان درصدی از خرید مشتریان را به طور منظم به حساب آن ها بازگرداند و با این اقدام رضایت بیشترمشتریان را کسب کرد.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای هایپرفامیلی در ادامه اظهار داشت: بر اساس توافق انجام شده با داپ اپ در ابتدا مکانیزم کش بک در سه استان از 16 استان که فروشگاه ها فعال هستند  اجرایی می شود و ظرف 3 ماه آینده تمامی فروشگاه ها تحت پوشش داپ اپ قرار می گیرند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره افزایش تعداد فروشگاه  هایپر فامیلی در تهران گفت: امسال 30 درصد از فروشگاه های جدید ما در استان تهران دایر خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره  به استراتژی مدیریت این مجموعه مبنی برکمک به بزرگ تر کردن سفره مردم گفت: در بسیاری از کالاها حاشیه سود فروشگاه های زنجیره ای هایپرفامیلی کمتر از 4 درصد است اما برای بالا بردن رضایت مشتریان امتیاز کش بک برای همه کالاها اعمال می شود.
مشتریان اپلیکیشن داپ اَپ با خرید از فروشگاه زنجیره ای فامیلی  ۴ درصد از کل مبلغ خرید را بصورت نقدی دریافت می کنند
علی جواهرچیان رئیس هیات مدیره داپ‌اَپ  در این نشست با شاره به اینکه به دنبال توافقنامه پایدار و همکاری بلند مدت با هایپر فامیلی هستیم  گفت: در راستای توسعه فعالیت های داپ اپ امروز قرارداد همکاری با هایپر فامیلی امضا شد و از این پس مشتریان داپ اپ در صورت خرید از فروشگاه های هایپر فامیلی می توانند 4 درصد مبلغ فاکتور را کش بک بگیرند.

وی با اشاره به اینکه هدف ما برای مجموعه هایپر فامیلی افزایش فروش و وفادار سازی مشتریان است اظهار داشت: طبق توافقات انجام شده با توجه به تعداد کم فروشگاه های هایپر فامیلی درسطح شهر تهران با کمک اپلیکیشن اکالا مشکل خرید مشتریان را حل می کنیم.

وی با اشاره به کیف پول اعتباری داپ اپ و ارائه تسهیلات به مشتریان گفت:به تمامی مشتریان سازمانی داپ اپ اعم از اعضای نیروهای مسلح ، سازمان تاکسیرانی و شرکت تعاونی ایران خودرو وام خرید تا سقف 5 میلیون تومان اعطا می شود.

به گفته جواهر چیان مجموعه داپ اپ 500 هزار مشتری فعال دارد که از این پس می توانند از خدمات مجموعه هایپر فامیلی استفاده نمایند .

لازم به ذکر است ، عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از فروشگاه زنجیره ای فامیلی  ۴ درصد از کل مبلغ خرید خود را بعنوان پاداش خرید بصورت نقدی دریافت کنند.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: