جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
کد خبر: ۴۹۸۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۰
ستاره سرخ‌ها استقلالی می‌شود؟
اشکان دژاگه جزو نفرات مورد نظر استقلال بود که در نیم فصل شرایط لازم برای انتقالش به این تیم مهیا نشد. حالا با توجه به شرایط اشکان دژاگه باید دید برای فصل آینده این مهم رخ خواهد داد.
تیتر 20 - باشگاه استقلال در نیم فصل به دنبال این بود که از بین اشکان دژاگه و امین قاسمی‌نژاد یکی را به خدمت بگیرد که مذاکرات طرفین سرانجامی نداشت.

باشگاه پدیده قیمت ۳ میلیاردی روی مهاجم خود گذاشت و خواست که این مبلغ را ظرف سه ماه دریافت کند و باشگاه تراکتور هم حاضر به صدور رضایتنامه برای دژاگه نشد.

اشکان دژاگه مدت‌هاست در تمرینات تراکتور شرکت نمی‌کند و به دنبال فسخ دوستانه قرارداد و تسویه حساب با باشگاه تراکتور است البته به دوستانش گفته برای فصل آینده در خارج از ایران به فوتبالش ادامه می‌دهد.

مجیدی به جز فرشید اسماعیلی، پلی میکر دیگری برای خط میانی در اختیار ندارد و مسلماً برای فصل آینده در این پست به دنبال یک بازیکن خواهد بود.

استقلال هنوز مذاکره رسمی با دژاگه انجام نداده است و منتظر تسویه‌ حساب اشکان با تراکتور هستند تا سپس با نظر مجیدی با این بازیکن وارد گفتگو شوند.

اینکه دژاگه در تصمیمش مبنی بر ادامه فوتبال در خارج از ایران چقدر پافشاری کند بعد از مذاکره استقلالی‌ها مشخص خواهد شد./ خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: