يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷
کد خبر: ۵۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی زرماکارون (سهامی عام) روز شنبه مورخ سوم مهر در سالن اجتماعات شرکت صنعتي زرماکارون برگزار می گردد.
مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی زر ماکارون (سهامی عام) سوم مهر برگزار می شود
تیتر20 -  آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی زر ماکارون (سهامی عام)
به شماره ثبت 300 و شناسه ملی 10100047773 منتشر شد.

الف - زمان و محل برگزاری مجمع عمومی فوق العاده :

به اطلاع سهامداران گرامی می¬رساند مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی زرماکارون (سهامی عام) در ساعت 10:00 روز شنبه مورخ 03/07/1400 در محل استان البرز ،شهر ساوجبلاغ به آدرس جاده قديم کرج - قزوين ، شهر چهار باغ ۲ کيلومتر بعد از پمپ بنزين طاووسيه ، خيابان صنعت ۵ ، سالن اجتماعات شرکت صنعتي زرماکارون برگزار می¬گردد.

ب - دستور جلسه:
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

ج - نحوه دریافت برگ حضور در جلسه:  
حسب ابلاغیه و مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع با محدودیت حضور سهامداران (حداکثر 15 شخص حقیقی و حقوقی) برگزار می شود. لذا ضمن تشکر از سهامداران درخواست می¬گردد به منظور رعایت تمهیدات ستاد یاد شده و حفظ سلامتی خود با رعایت عدم حضور فیزیکی در مجمع، هیات مدیره را در برگزاری مجمع در زمان مقرر همراهی فرمایید. همچنین به منظور رفع مخاطرات احتمالی ناشی از تجمعات و همچنین حفظ سلامت سهامداران گرامی در راستای مسئولیت های اجتماعی تمهیدات لازم از طریق ویدئو کنفرانس جهت شرکت سهامداران گرامی پیش بینی شده است تا با مراجعه به آدرسhttp://live.zarmacaron.com ،  به مشاهده مجمع و مطرح نمودن سوالات خود نمایند.
سهامداران محترم و يا نمايندگان و وکلاي قانوني آنها که خواهان حضور فيزيکي در مجمع مي باشند صرفاً دو روزکاري قبل از شروع جلسه از طريق امور سهام اين شرکت به شماره 87700400-021 داخلي 5146 نسبت به دريافت برگ ورود به جلسه اقدام نمايند. لازم به ذکر است جهت مراجعه حضوري ارائه کارت شناسايي معتبر و مستندات مويد نمايندگي و وکالت، الزامي مي باشد. 
 

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت صنعتي زرماکارون

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: