جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۹
کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: برخی تیم‌ها با پول تماشاگر می‌آورند و همین مساله باعث می‌شوند تماشاگران غیر بسکتبال وارد سالن شوند که نتیجه آن ایجاد درگیری است.
کد خبر: ۶۹۵۴۳

تیتر۲۰- ارسلان کاظمی درباره دومین پیروزی شهرداری گرگان مقابل طبیعت در سری فینال لیگ برتر بسکتبال ایران اظهار کرد: خوشحالی برد ما در حد نیم ساعت بود چون فعلا اتفاقی که باید رخ نداده است. آن بازی تمام شد و به فکر بازی چهارم هستیم. خوشحالیم بازی سوم را بردیم و همه تیم عالی بازی کردند. با این وجود هر وقت کل سری را بردیم خوشحالی می‌کنیم. الان به قهرمانی نزدیک شدیم و امیدوارم جمعه هم کار را تمام کنیم.

او درباره بازگشت شهرداری گرگان به بازی در کوارتر چهارم، توضیح داد: بازی بالا و پایین دارد اما حقیقت این است که از اول کار تا الان برای تیم ما مهم نبود که جردن استیونس چند امتیاز بیاورد. اتفاقا ما خوشحال می‌شویم که او بیش از ۵۰ امتیاز بیاورد چون در آن صورت می‌دانیم که ۴ بازیکن دیگر تیم طبیعت فقط در زمین اینطرف و آنطرف می‌دوند.

او ادامه داد: در کوارتر سوم و برخی از لحظات بازی، یکسری بازیکنان ما به تذکرها گوش نمی‌دادند و به دنبال مهار استیونس بودند که در همان لحظات محمد شهریان، دراگوویچ و سعید داورپناه چند شوت بد را وارد سبد تیم ما کردند و نتیجه به سود آنها تغییر کرد. پس از این اتفاق ما ویل را برای دفاع از استیونس مامور کردیم و بقیه هم خوب کار کردند، یکسری شوت‌های ما در لحظات حساس هم گل شد که برای آن‌ها این اتفاق رخ نداد.

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پاسخ به این سوال که احساس ناراحتی او از ناحیه دست جدی است یا به بازی چهارم می‌رسد، توضیح داد: مصدومیت جدی ندارم و اگر اتفاق خاصی نیفتد به بازی جمعه می‌رسم.

او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن خارجی خوب برای تقویت شهرداری گرگان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا جذب می‌شود؟ توضیح داد: واقعیت این است که الان فعلا روی بازی جمعه متمرکز هستیم و تمرکز ما روی قهرمانی است. بعد از آن وارد جام باشگاه‌های آسیا می‌شویم که امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم ما رخ دهد.

کاظمی در واکنش به این موضوع که به نظر می‌رسد دلیل درگیری روی سکوهای تماشاگران حضور لیدرهای فوتبالی و ... در سالن بسکتبال است، توضیح داد: متاسفانه لیدرها و تماشاگرهایی که می‌آیند بسکتبالی نیستند و بهترین کار به نظرم من بلیت فروشی است. من وقتی جوان بودم برای تماشای بازی‌های مهم لیگ وارد سالن می‌شدم و چنین اتفاقاتی نمی‌افتاد. متاسفانه الان یکسری تیم‌ها که تماشاگر ندارند با پول، تماشاگر می‌آورند که باعث رخ دادن این اتفاقات می‌شود.

او در پایان صحبت‌های خود گفت: به نظر من مربیان تیم‌ها تایید می‌کنند که اگر بلیت فروشی صورت بگیرد تماشاگران تخصصی‌تر بسکتبال وارد سالن می‌شوند و کنترل کردن آنها هم راحت‌تر است. در کل اما امیدوارم که دیگر این اتفاق رخ ندهد و همه از بسکتبال لذت ببرند./ایسنا

ارسال نظرات
موضوعات روز