پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      

عمومی

نفت ۱۰۰ دلاری می‌شود؟

نفت ۱۰۰ دلاری می‌شود؟

يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ | ساعت ۱۶:۴۴
به گفته حسین شیبانی شاید یک ماه گذشته ارقام نفت برنت بالای ۸۰ دلار، موقتی در نظر گرفته می‌شد اما اکنون به طور مجدد صحبت از نفت برنت ۱۰۰ دلاری می‌شود
۴ سناریو برای درآمدهای نفتی ایران در سال ۹۹

۴ سناریو برای درآمدهای نفتی ایران در سال ۹۹

دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۱:۳۳
اعتبار۴۲۰۰ تومانی محدود خواهد شد.
لبخند کرونا به بازار پلاستیکهای یک بار مصرف

لبخند کرونا به بازار پلاستیکهای یک بار مصرف

يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۲:۲۰
در پی اهمیت فزاینده بهداشت در بحران پاندمی ویروس کرونا که اولویت‌های محیط زیستی مصرف کنندگان را برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ تقلیل داده، فروش پلاستیکهایی مانند پلی‌استایرن افزایش پیدا کرده است.
همه چیز درباره آب، فاضلاب و کرونا

همه چیز درباره آب، فاضلاب و کرونا

شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۰:۰۶
یکی از نگرانی‌های این روزها آلودگی آب و محصولات کشاورزی به ویروس کروناست، موضوعی که موجب شده خانوارها ترجیح دهند آب مصرفی خود را قبل از مصرف بجوشانند و یا به دلیل نگرانی از وجود ویروس در محصولات کشاورزی از سبزی‌های خام و یا میوه‌ها استفاده نکنند.
ارزان‌ترین بنزین دنیا گران‌ترین شد

ارزان‌ترین بنزین دنیا گران‌ترین شد

دوشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۱:۲۲
بنزین در ونزوئلا در پی بحران کمبود سوخت از ارزان‌ترین بنزین جهان چرخش ۱۸۰ درجه‌ای داد و بالاترین نرخ را در جهان پیدا کرد.
افزایش مصرف برق با آغاز مجدد فعالیت های صنعتی

افزایش مصرف برق با آغاز مجدد فعالیت های صنعتی

شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۰:۴۶
سخنگوی صنعت برق گفت:همانگونه که پیش بینی شده بود با از سرگیری مجدد فعالیت ها که به دلیل بروز بیماری کرونا کاهش یافته بود، روند مصرف برق افزایش یافت.
چاههای نفت کدام کشورها تعطیل شد؟

چاههای نفت کدام کشورها تعطیل شد؟

پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۵:۵۰
با تداوم فروپاشی بازار نفت فیزیکی، معامله گران دریافته‌اند که به زمان تکمیل شدن ظرفیت مخازن نگهداری نفت سریعتر از آنچه تصور می‌کردند، نزدیک شده اند.
توقف خام فروشی نفت در راه است؟

توقف خام فروشی نفت در راه است؟

پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۱:۰۴
رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی معتقد است؛ جنگ ایجاد شده در بازار نفتی و تشدید تحریم‌ها باعث شد ایران به جایگاه اصلی خود یعنی تولید و صادرات فرآورده‌های نفتی در مقابل خام فروشی نفت برسد.
چگونه صنعت برق سرمایه‌گریز شد؟

چگونه صنعت برق سرمایه‌گریز شد؟

چهارشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۱:۱۱
تعارض منافع از این نظر که رانت و فساد ایجاد می‌کند، یکی از مباحثی است که مورد توجه سیاست‌گذاران و قانون‌نویسان قرار دارد. تعارض منافع در اشکال مختلف بروز می‌کند و یکی از اشکال آن اشتغال نیروهای دولتی در بخش خصوصی است که می‌تواند منجر به بروز فساد شود.
منفی شدن قیمت نفت در آمریکا به چه معناست؟

منفی شدن قیمت نفت در آمریکا به چه معناست؟

سه‌شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ساعت ۱۳:۴۷
به باور سفیر اسبق ایران در اوپک با وجود کاهش ۱۹ میلیون بشکه‌ای تولید نفت که از اول ماه می میلادی اجرایی می‌شود، باز هم بازار کشش قیمتهای مطلوب تولیدکنندگان را نخواهد داشت چرا که تاثیر شیوع کرونا بر اقتصاد جهانی و متعاقب آن تقاضا برای نفت به مراتب بیش از این میزان کاهش توافق شده است.
موضوعات روز