چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 24
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نظارت بر بازار به خود اصناف واگذار شده و دولت بر آن نظارت می‌کند گفت: ۵۵۰ خودرو جدید مجهز به ناوبری به ناوگان بازرسی اتاق اصناف اضافه شد.
کد خبر: ۶۵۶۳۹

تیتر۲۰- عباس علی آبادی در حاشیه آغاز طرح یک پارچه سازی بازرسی های اتاق اصناف در پاسخ به سوال  اظهار داشت: 550 خودرو جدید  برای بازرسی در بازار کشور  اضافه شد که با در نظر گرفتن 150 خودرو که از قبل داشتند تعداد آنها به 700 خودرو افزایش یافت.

وی افزود: این خودروها به سیستم های ناوبری مجهز و قابل پیگیری هستند و مزیت هایی را در مقایسه بازرسی هایی که در گذشته توسط اصناف انجام می شد خواهند داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: با اجرای این طرح دست افرادی که از تکانه های اقتصادی و بازار به دنبال سوء استفاده و سودجویی هستند را کوتاه می کنیم.

وی تصریح کرد: بر اساس سامانه هایی که برای دریافت گزارش های مردمی مانند 124 در کشور وجود دارند افراد می توانند گزارش های خود را در این زمینه ارائه کنند تا خود اصناف برای بررسی و اقدامات قانونی در آنجا حضور یابند.

علی آبادی  در ارتباط با اجرای طرح سامانه های فروشگاهی نیز اظهار داشت: کالا از زمانی که تولید می شود تا به بازار می آید مورد نظارت قرار می گیرد اما در فاصله انبار تا فروشگاه نواقصی وجود داشت که در حال برطرف شدن است.

وی تصریح کرد: سامانه هایی در کشور ایجاد شده است که به صورت اتوماتیک حرکت کالا در مسیر خود را بررسی می کند تا کالاهای موجود به دست قاچاقچیان و افراد سودجو نرسد./تسنیم

ارسال نظرات
موضوعات روز