پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
سرپرست بانک سینا:
آیین بزرگداشت مقام رئیس‌جمهور شهید و سایر شهدای خدمت، پیش از نماز ظهر روز گذشته، در بانک سینا برگزار شد.
کد خبر: ۶۹۳۳۶

تیتر۲۰- در این مراسم که با قرائت قرآن کریم و مرثیه‌خوانی با حضور مدیران و جمعی از همکاران ستادی بانک برگزار شد، یاد و نام شهدای خدمت گرامی داشته شد.

علی ابدالی، سرپرست بانک سینا در این آیین با اشاره به ویژگی‌های مدیریتی شهید آیت‌الله رئیسی، اظهار داشت: رئیس‌جمهور شهید و سید محرومان، دارای ویژگی‌های مدیریتی منحصربه‌فردی بود که سبک مدیریتی متمایز و ممتاز ایشان می‌تواند الگوی مدیران اجرایی کشور باشد.

وی افزود: از زمان مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری به یاد داریم که شهید آیت‌الله رئیسی بسیار اخلاق‌مدارانه رفتار کرده و به تخریب دیگران روی نیاورد. ایشان در مناظره‌ها چارچوب‌مدارانه و متعادل سخن می‌گفت، وارد حاشیه‌ها نشد و بعد از کسب آرای مردمی، به کار پرداخت و تمرکز اصلی ایشان بر روی اقتصاد و معیشت مردم بود.

وی تصریح کرد: شهید رئیسی از مردم و برای مردم بود و برای مردم نیز فدا شد. همان‌گونه که رهبری معظم نیز اشاره داشتند، ایشان خستگی‌ناپذیر و پرتلاش بود. ایشان مدیری پشت‌میزنشین نبود، بلکه مرد میدان بود و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت می‌کرد.

ابدالی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های ایشان در حوزه تخصصی بانک که ما شاهد آن بودیم و آن را درک می‌کنیم، این بود که دستورات مغایر با ضوابط در حوزه بانکی صادر نکردند و همه دستورات ایشان در چارچوب رعایت قوانین و مقررات بود.

وی تأکید کرد: این مشخصه‌ها، بیانگر سبک خاصی از مدیریت است که در شخصیت شهید آیت‌االه رئیسی ظهور و بروز پیدا کرده بود. بسیاری از همین ویژگی‌های شخصیتی در شهدای دیگر از جمله شهید امیرعبداللهیان، شهید آل هاشم و شهید مالک رحمتی نیز دیده می‌شود که فقدان این عزیزان را برای ما سخت‌تر می‌کند.

گفتنی است در این مراسم، احمدرضا علی‌محمدی، قاری قرآن، مصطفی کریم‌زاده، ذاکر اهل بیت(ع) و حجت‌الاسلام سیدمحمد رفیعی به قرائت قرآن، مرثیه‌خوانی و سخنرانی پرداختند.

همچنین همزمان با برگزاری این آیین، مراسم مشابهی نیز در ستادهای مرکزی مناطق مختلف بانک سینا در سراسر کشور برگزار شد./روابط عمومی بانک سینا

برچسب ها: بانک بانک سینا
ارسال نظرات
موضوعات روز